Woning te koop: Oosterbroek 6, Genemuiden
Onder optie

Oosterbroek 6

Kamperzeedijk-Oost, Zwartewaterland

€ 539.500
Buurt Kamperzeedijk-Oost, GenemuidenBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een nieuwbouwhuis in het groen

Dit ruime huis uit 2022 staat in een rustige omgeving, ver weg van de stadse drukte. Met energielabel A+++ is het extreem zuinig. De vraagprijs van €539.500 is marktconform voor een woning van deze kwaliteit in deze regio. Vergelijk het met andere woningen in Zwartewaterland.

De buurt Kamperzeedijk-Oost

Kamperzeedijk-Oost is een kleine, landelijke buurt met veel gezinnen. De meeste huizen zijn koopwoningen en het is er opvallend rustig. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonerservaring gedeeld. De buurt Kamperzeedijk-Oost heeft een lage bevolkingsdichtheid.

Het dagelijks leven

's Ochtends loop je in een paar minuten naar de Christelijke Basisschool De Driester, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen moet je iets verder: de dichtstbijzijnde supermarkt, Albert Heijn, ligt op ruim 4 kilometer. Ook de gemeente Zwartewaterland biedt voorzieningen op afstand.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bonthuis Vaartjes Makelaars (aangesloten bij NVM) op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 539.500
Prijs per m²€ 3.393
Woonoppervlakte159m²
Perceeloppervlakte259m²
Bouwjaar2022
EnergielabelA+++
BuurtKamperzeedijk-Oost
WijkKamperzeedijk
GemeenteZwartewaterland

Locatie

Oosterbroek 6, Genemuiden

Buurt statistieken

Gegevens uit Kamperzeedijk-Oost

Inwoners445
Mannen53%
Vrouwen48%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Klaas Fuitestraat 42
4205m
Boni
Klaas Fuitestraat 26
4284m
Aldi
Klaas Fuitestraat 28
4284m

Scholen

8 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Driester
Basisonderwijs · 61 leerlingen
162m
christelijk kindcentrum de Levensbron
Basisonderwijs · 185 leerlingen
3208m
Eben Haezerschool
Basisonderwijs · 210 leerlingen
3766m

Veelgestelde vragen

Over Oosterbroek 6, Genemuiden

Welk energielabel heeft Oosterbroek 6?

De woning aan Oosterbroek 6 in Genemuiden heeft energielabel A+++.

Is €539.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een nieuwbouwwoning uit 2022 met energielabel A+++ en 159 m² woonoppervlak is de prijs marktconform. De woning ligt in een rustige, landelijke buurt met veel gezinnen. Er zijn geen directe vergelijkbare woningen in de buurtdata opgenomen, maar de prijs past bij de kwaliteit en het bouwjaar.

Hoe is het energielabel A+++ te verklaren?

Het energielabel A+++ is het hoogst haalbare en betekent dat de woning extreem energiezuinig is. Dit komt door de nieuwbouw uit 2022, die voldoet aan de modernste isolatie- en installatienormen. De stookkosten zullen naar verwachting laag zijn, al zijn exacte bedragen niet bekend.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand (162 meter) zit Christelijke Basisschool De Driester. Binnen 5 kilometer zijn er nog vier andere basisscholen, waaronder christelijk kindcentrum de Levensbron en Eben Haezerschool. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Genemuiden of verder, op 6,2 kilometer afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 8,4 kilometer afstand. Dit is bijvoorbeeld station Genemuiden of Kampen.

Wat voor supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen 5 kilometer zijn er drie supermarkten: Albert Heijn (4,2 km), Boni (4,3 km) en Aldi (4,3 km). Ook Lidl (5,2 km) en nog een Boni (5,5 km) zijn bereikbaar. De dichtstbijzijnde grote supermarkt is op 4,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor boodschappen.

Is de buurt veilig?

In de buurt Kamperzeedijk-Oost zijn in de meest recente cijfers 10 misdrijven geregistreerd. Dat is laag voor een buurt met 445 inwoners. Het is een rustige, landelijke omgeving waar de meeste woningen koopwoningen zijn en veel gezinnen wonen.