Woning te koop: Oosterhiemweg 1-005, Hollum
KopenAmelandWijk 00Verspreide huizen HollumOosterhiemweg 1-005

Oosterhiemweg 1-005

Verspreide huizen Hollum, Ameland

€ 155.000
Buurt Verspreide huizen Hollum, HollumBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Hollum

Dit appartement aan de Oosterhiemweg 1-005 in Hollum is een stille plek op Ameland. Met 38 m² woonoppervlak is het compact en overzichtelijk. Het energielabel F betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €155.000 is aan de hoge kant voor een woning van dit formaat en label, maar het is een van de weinige woningen in Ameland in deze prijsklasse.

De buurt: Verspreide huizen Hollum

De buurt Verspreide huizen Hollum is een rustige, dunbevolkte omgeving met veel eengezinswoningen. Er wonen vooral ouderen en alleenstaanden, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,8. De buurt heeft een landelijk karakter, met een omgevingsadressendichtheid van 290, dat is niet stedelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS, op 728 meter afstand, om de hoek. Er zijn ook twee basisscholen in de buurt: Christelijke Basisschool Koningin Wilhelmina (639 m) en Openbare Basisschool De Schakel (823 m), beide op loopafstand. De gemeente Ameland biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 900 meter en een bibliotheek op 1,5 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Velde & Hoen makelaardij o.z. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 155.000
Prijs per m²€ 4.079
Woonoppervlakte38m²
Perceeloppervlakte5041m²
Bouwjaar1988
EnergielabelF
BuurtVerspreide huizen Hollum
WijkWijk 00
GemeenteAmeland

Locatie

Oosterhiemweg 1-005, Hollum

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Hollum

Inwoners100
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
Olfert Pieter Lapstraat 4
728m
SPAR
Strandweg 2
3170m
SPAR
Torenstraat 7
8710m

Scholen

3 binnen 5 km

Christelijke Basisschool Koningin Wilhelmina
Basisonderwijs · 55 leerlingen
639m
Openbare Basisschool De Schakel
Basisonderwijs · 35 leerlingen
823m
Openbare Basisschool 't Ienster
Basisonderwijs · 25 leerlingen
3131m

Veelgestelde vragen

Over Oosterhiemweg 1-005, Hollum

Welk energielabel heeft Oosterhiemweg 1-005?

De woning aan Oosterhiemweg 1-005 in Hollum heeft energielabel F.

Is €155.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €155.000 is aan de hoge kant voor een appartement van 38 m² met energielabel F. In de buurt zijn geen recente verkoopcijfers bekend, maar vergelijkbare woningen op Ameland zijn vaak goedkoper. Het energielabel F betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten, wat de totale woonlasten beïnvloedt.

Wat is de ligging van dit appartement?

Het appartement ligt in de buurt Verspreide huizen Hollum, een rustig en dunbevolkt gebied op Ameland. Het is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 290. Voorzieningen zoals een supermarkt (PLUS op 728 m) en basisscholen zijn op loopafstand. Het treinstation is 44,2 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of fiets.