Woning te koop: Oosterhiemweg 1-111, Hollum
KopenAmelandWijk 00Verspreide huizen HollumOosterhiemweg 1-111

Oosterhiemweg 1-111

Verspreide huizen Hollum, Ameland

€ 193.500
Buurt Verspreide huizen Hollum, HollumBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Appartement in Hollum

Dit appartement aan de Oosterhiemweg in Hollum is een rustig optrekje op Ameland. Met 38 m² woonoppervlak en energielabel E is het een compacte woning die vraagt om een eigen invulling. De vraagprijs van €193.500 is marktconform voor een recreatieappartement in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Ameland.

Buurt Verspreide huizen Hollum

De buurt Verspreide huizen Hollum is een rustige, dunbevolkte wijk met veel eengezinswoningen. De meeste huishoudens bestaan uit eenpersoons of stellen zonder kinderen. Het is een plek waar je elkaar kent en de natuur om de hoek ligt. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Hollum.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar PLUS, om de hoek. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: Christelijke Basisschool Koningin Wilhelmina en Openbare Basisschool De Schakel, beide op een paar minuten lopen. Het eiland heeft een eigen karakter, met voorzieningen als een restaurant en bibliotheek dichtbij. Ontdek meer over de gemeente Ameland.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 193.500
Prijs per m²€ 5.092
Woonoppervlakte38m²
Perceeloppervlakte5041m²
Bouwjaar1988
EnergielabelE
BuurtVerspreide huizen Hollum
WijkWijk 00
GemeenteAmeland

Locatie

Oosterhiemweg 1-111, Hollum

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Hollum

Inwoners100
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
Olfert Pieter Lapstraat 4
664m
SPAR
Strandweg 2
3219m
SPAR
Torenstraat 7
8762m

Scholen

3 binnen 5 km

Christelijke Basisschool Koningin Wilhelmina
Basisonderwijs · 55 leerlingen
569m
Openbare Basisschool De Schakel
Basisonderwijs · 35 leerlingen
768m
Openbare Basisschool 't Ienster
Basisonderwijs · 25 leerlingen
3176m

Veelgestelde vragen

Over Oosterhiemweg 1-111, Hollum

Welk energielabel heeft Oosterhiemweg 1-111?

De woning aan Oosterhiemweg 1-111 in Hollum heeft energielabel E.

Is €193.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €193.500 is marktconform voor een recreatieappartement van 38 m² in Hollum. Het energielabel E betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten. Vergelijk met andere appartementen in de regio om te zien of de prijs past bij wat je zoekt.

Hoe is de bereikbaarheid van Hollum?

Hollum ligt op het waddeneiland Ameland, bereikbaar per veerboot. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 44 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of fiets. Binnen het dorp zijn voorzieningen als supermarkt en basisschool op loopafstand.

Wat voor onderhoud vraagt een appartement met energielabel E?

Energielabel E duidt op een matige isolatie. Je kunt denken aan hogere energiekosten. Het is goed om bij bezichtiging te letten op de staat van kozijnen, dak en verwarming. Eventuele verbeteringen zoals dubbel glas of isolatie kunnen het wooncomfort verhogen.