Woning te koop: Oosterhiemweg 1-30, Hollum
KopenAmelandWijk 00Verspreide huizen HollumOosterhiemweg 1-30

Oosterhiemweg 1-30

Verspreide huizen Hollum, Ameland

€ 225.000
Buurt Verspreide huizen Hollum, HollumBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 3540m²
3540m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een recreatief appartement in Hollum

Dit appartement op Oosterhiemweg 1-30 in Hollum is een recreatiewoning met een flink perceel van 3540 m². Het bouwjaar 1988 en energielabel D geven aan dat het onderhoudsbewust is. De vraagprijs van €225.000 is marktconform voor een recreatiewoning in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Ameland voor een vergelijking.

De buurt Verspreide huizen Hollum

De buurt Verspreide huizen Hollum is rustig en dunbevolkt, met zo'n 100 inwoners. Het is een plek waar veel eenpersoonshuishoudens en ouderen wonen. De buurt Verspreide huizen Hollum kenmerkt zich door een lage stedelijkheidsgraad, wat past bij het eilandgevoel.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar PLUS, dat om de hoek zit. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: Christelijke Basisschool Koningin Wilhelmina en Openbare Basisschool De Schakel. De gemeente Ameland biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op nog geen minuut lopen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 225.000
Prijs per m²€ 64
Woonoppervlakte3540m²
Perceeloppervlakte38650m²
Bouwjaar1988
EnergielabelD
BuurtVerspreide huizen Hollum
WijkWijk 00
GemeenteAmeland

Locatie

Oosterhiemweg 1-30, Hollum

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Hollum

Inwoners100
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
Olfert Pieter Lapstraat 4
694m
SPAR
Strandweg 2
3093m
SPAR
Torenstraat 7
8636m

Scholen

3 binnen 5 km

Christelijke Basisschool Koningin Wilhelmina
Basisonderwijs · 55 leerlingen
618m
Openbare Basisschool De Schakel
Basisonderwijs · 35 leerlingen
773m
Openbare Basisschool 't Ienster
Basisonderwijs · 25 leerlingen
3051m

Veelgestelde vragen

Over Oosterhiemweg 1-30, Hollum

Welk energielabel heeft Oosterhiemweg 1-30?

De woning aan Oosterhiemweg 1-30 in Hollum heeft energielabel D.

Is €225.000 een realistische prijs voor dit recreatieappartement?

De vraagprijs van €225.000 is marktconform voor een recreatiewoning in Hollum. Het perceel is met 3540 m² ruim, maar het energielabel D en bouwjaar 1988 betekenen dat je rekening moet houden met onderhoud. Vergelijk met andere recreatiewoningen in de regio om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een rustige buurt, maar voorzieningen zijn dichtbij. De PLUS-supermarkt is op loopafstand (694 meter), en er zijn twee basisscholen binnen een kilometer. Het dichtstbijzijnde restaurant is op 900 meter. Het treinstation is ver weg (44 km), dus je bent aangewezen op de auto of fiets.