Woning te koop: Oosterweezenstraat 101K, Alkmaar
Verkocht onder voorbehoud
KopenAlkmaarCentrumOverstadOosterweezenstraat 101K

Oosterweezenstraat 101K

Overstad, Alkmaar

€ 885.000
Buurt Overstad, AlkmaarBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 274m²
274m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale woning in Overstad

Deze woning aan de Oosterweezenstraat 101K in Alkmaar is een ruime stadsvilla van 274 m², gebouwd in 2001. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. Met een vraagprijs van €885.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een woning van deze omvang en kwaliteit in Alkmaar is dat marktconform. Kijk ook naar andere woningen in Alkmaar voor een vergelijking.

De buurt Overstad

Overstad is een levendige buurt in het centrum van Alkmaar. Op basis van één beoordeling geven bewoners een 8,75. Een bewoner zegt: "Alle winkels zijn dicht in de buurt, mogelijkheid om te lopen naar het treinstation, fijne buren." De buurt telt 890 inwoners, met een mix van alleenstaanden en ouderen. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. Meer over de buurt Overstad.

Het dagelijks leven

Je dagelijkse boodschappen doe je bij de Aldi, die letterlijk naast de deur zit op 26 meter. Ook de SPAR en Ekoplaza zijn om de hoek. Voor schoolgaande kinderen zijn er diverse scholen in de buurt, zoals de Openbare Basisschool Jules Verne op 758 meter en het Murmellius Gymnasium op 874 meter. Het treinstation van Alkmaar is tien minuten lopen. De gemeente Alkmaar biedt een compleet stadsleven.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vlieg Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 885.000
Prijs per m²€ 3.230
Woonoppervlakte274m²
Perceeloppervlakte712m²
Bouwjaar2001
EnergielabelA
BuurtOverstad
WijkCentrum
GemeenteAlkmaar

Locatie

Oosterweezenstraat 101K, Alkmaar

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.8
Inez
13-11-2023
Fijn stadsappartement

Alle winkels zijn dicht in de buurt, mogelijkheid om te lopen naar het treinstation, fijne buren

Buurt statistieken

Gegevens uit Overstad

Inwoners890
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Aldi
Oosterweezenstraat 19
26m
SPAR
Dijk 14
356m
Ekoplaza
Hofplein 3
439m

Scholen

70 binnen 5 km

Vonk Alkmaar (voorheen Clusius College)
Voortgezet onderwijs · 558 leerlingen
650m
Openbare Basisschool Jules Verne
Basisonderwijs · 192 leerlingen
758m
Rooms Katholieke Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 275 leerlingen
760m

Veelgestelde vragen

Over Oosterweezenstraat 101K, Alkmaar

Welk energielabel heeft Oosterweezenstraat 101K?

De woning aan Oosterweezenstraat 101K in Alkmaar heeft energielabel A.

Is €885.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €885.000 is aan de hoge kant, maar gezien de oppervlakte van 274 m², het energielabel A en de centrale ligging in Overstad is het marktconform. Vergelijkbare woningen in Alkmaar met deze omvang en bouwjaar 2001 worden vaak in deze prijsklasse aangeboden.

Hoe is de buurt Overstad om in te wonen?

Overstad is een stedelijke buurt met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Bewoners waarderen de nabijheid van winkels en het treinstation. De buurt heeft een mix van leeftijden, met relatief veel 65-plussers en alleenstaanden. Het is een levendige omgeving.