Woning te koop: Oranjelaan 21B, Roermond
KopenRoermondRoermond-OostVrijveldOranjelaan 21B

Oranjelaan 21B

Vrijveld, Roermond

€ 390.000
Buurt Vrijveld, RoermondBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 593m²
330% groter dan gemiddeld in de buurt
Aldi op 323m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale woning in Roermond

Deze woning aan de Oranjelaan 21B in Roermond is een echte blikvanger. Met maar liefst 593 m² woonoppervlak is het een van de ruimste woningen in de buurt. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag blijven. De prijs van €390.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Roermond voor een vergelijking.

Buurt Vrijveld

Vrijveld is een levendige buurt in Roermond-Oost. De buurt telt ruim 2000 inwoners, met een mix van alleenstaanden en gezinnen. De sfeer is prettig en de voorzieningen zijn dichtbij. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt heeft een goede mix van leeftijden en huishoudens. Meer over de buurt Vrijveld lees je op de buurtpagina.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar basisschool PCB Willem de Zwijger, die om de hoek ligt. Voor de dagelijkse boodschappen zijn Aldi en Albert Heijn op loopafstand. Ook een treinstation is vlakbij. De gemeente Roermond biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Jack Frenken makelaars & adviseurs.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 390.000
Prijs per m²€ 658
Woonoppervlakte593m²
Perceeloppervlakte2389m²
Bouwjaar2003
EnergielabelA
BuurtVrijveld
WijkRoermond-Oost
GemeenteRoermond

Locatie

Oranjelaan 21B, Roermond

Buurt statistieken

Gegevens uit Vrijveld

Inwoners2.055
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Vrijveld

Woningvoorraad1.097
Gem. WOZ-waarde€ 254.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen60%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Aldi
Nassaustraat 78
323m
Albert Heijn
Godsweerdersingel 74
439m
Jumbo
Roersingelpassage 5
976m

Scholen

31 binnen 5 km

PCB Willem de Zwijger
Basisonderwijs · 134 leerlingen
276m
de Wijnberg Onderwijsexpertise SO - VSO
Speciaal onderwijs · 43 leerlingen
555m
Wings Roermond
Voortgezet onderwijs · 614 leerlingen
573m

Veelgestelde vragen

Over Oranjelaan 21B, Roermond

Welk energielabel heeft Oranjelaan 21B?

De woning aan Oranjelaan 21B in Roermond heeft energielabel A.

Is €390.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €390.000 is marktconform. In de buurt Vrijveld ligt de gemiddelde verkoopprijs van woningen rond de €404.821, en de mediaanvraagprijs is €397.000. Deze woning is met 593 m² aanzienlijk groter dan het buurtgemiddelde van 138 m², wat de prijs relatief gunstig maakt.

Hoe groot is de woning precies?

De woning heeft een woonoppervlak van 593 m², wat uitzonderlijk ruim is. Het bouwjaar is 2003, dus de woning is relatief modern. Het energielabel A zorgt voor een energiezuinige woning.

Wat is de ligging van de woning?

De woning ligt in de buurt Vrijveld in Roermond-Oost. Het treinstation is op 400 meter afstand, dus je bent zo in het centrum van Roermond. Ook supermarkten en scholen zijn op loopafstand.