Woning te koop: Oude Diedenweg 26, Wageningen
KopenWageningenBuitengebiedDe EngOude Diedenweg 26

Oude Diedenweg 26

De Eng, Wageningen

€ 1.095.000
Buurt De Eng, WageningenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 138m²
138m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in een landelijke setting

Deze hoekwoning uit 2025 staat in De Eng, een rustige buurt aan de rand van Wageningen. Met 138 m² woonoppervlak biedt het een moderne indeling. De woning wordt nu aangeboden voor €1.095.000, een prijs die past bij de nieuwbouwstatus en de ruime opzet. Vergelijk dit met andere woningen in Wageningen om een beeld te krijgen van de markt.

De Eng: rustig en groen

De Eng is een kleinschalige buurt met ongeveer 600 inwoners, waar veel eengezinswoningen staan. Het is er rustig en groen, met een park of plantsoen op loopafstand. De buurt heeft een dorps karakter, maar ligt dicht bij de voorzieningen van Wageningen. Bekijk de buurt De Eng voor meer informatie.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 7 minuten lopen of Aldi op 10 minuten. Ook zijn er scholen in de buurt: RSG Pantarijn locatie MHV (voortgezet onderwijs) ligt op 4 minuten lopen, en basisschool St. Jozef op 6 minuten. De gemeente Wageningen biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Jillis Baggerman makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.095.000
Prijs per m²€ 7.935
Woonoppervlakte138m²
Perceeloppervlakte300m²
Bouwjaar2025
BuurtDe Eng
WijkBuitengebied
GemeenteWageningen

Locatie

Oude Diedenweg 26, Wageningen

Buurt statistieken

Gegevens uit De Eng

Inwoners600
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Nobelweg 2a
699m
Aldi
Churchillweg 92
999m
AH to go
Bornsesteeg 40
1213m

Scholen

34 binnen 5 km

RSG Pantarijn locatie MHV
Voortgezet onderwijs · 1403 leerlingen
403m
RSG Pantarijn Vmbo-PrO
Voortgezet onderwijs · 491 leerlingen
446m
Rooms Katholieke Basisschool St Jozef
Basisonderwijs · 208 leerlingen
569m

Veelgestelde vragen

Over Oude Diedenweg 26, Wageningen

Is €1.095.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.095.000 is marktconform voor een nieuwbouwhoekwoning van 138 m² in De Eng. Nieuwbouwwoningen in Wageningen zijn schaars, en de prijs weerspiegelt de moderne afwerking en energiezuinigheid. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of het past bij jouw budget.

Hoe is de bereikbaarheid van De Eng?

De Eng ligt aan de rand van Wageningen, met een treinstation op 5,7 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, maar er zijn bushaltes in de buurt.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In De Eng en omgeving vind je supermarkten zoals Albert Heijn (7 minuten lopen) en Aldi (10 minuten). Ook zijn er scholen, waaronder RSG Pantarijn en basisschool St. Jozef, beide op loopafstand. Een park of plantsoen ligt op 8 minuten lopen.

Is de woning energiezuinig?

De woning is gebouwd in 2025, wat betekent dat hij voldoet aan de nieuwste isolatie- en energienormen. Het energielabel is niet specifiek vermeld, maar nieuwbouwwoningen zijn doorgaans zeer zuinig. Dit kan lagere stookkosten betekenen.