Woning te koop: Zoomweg 7A041, Wageningen
Verkocht onder voorbehoud
KopenWageningenBuitengebiedDe EngZoomweg 7A041

Zoomweg 7A041

De Eng, Wageningen

€ 107.500
Buurt De Eng, WageningenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een rustig appartement in het groen

Dit appartement aan de Zoomweg in Wageningen ligt in een rustige, groene omgeving. Het is een fijne plek voor wie houdt van natuur en rust, maar toch dicht bij de stad wil zitten. De woning uit 2003 is 48 m² groot en heeft energielabel C. Met een vraagprijs van €107.500 is dit een scherpe optie vergeleken met andere woningen in Wageningen.

De Eng: een rustige buurt

De Eng is een rustige buurt in Wageningen, met veel groen en een dorps karakter. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Op basis van CBS-cijfers wonen er vooral veel 45-plussers en gezinnen. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust. Bekijk meer over de buurt De Eng.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn of PLUS, beide op ongeveer een kwartier lopen. Ook zijn er basisscholen zoals de Rooms Katholieke Basisschool St Jozef en de Margrietschool op loopafstand. Voor het voortgezet onderwijs zijn RSG Pantarijn Vmbo-PrO en RSG Pantarijn locatie MHV twee straten verder. De gemeente Wageningen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden door Jeltes ten Hoor Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Jeltes ten Hoor Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 107.500
Prijs per m²€ 2.240
Woonoppervlakte48m²
Perceeloppervlakte25090m²
Bouwjaar2003
EnergielabelC
BuurtDe Eng
WijkBuitengebied
GemeenteWageningen

Locatie

Zoomweg 7A041, Wageningen

Buurt statistieken

Gegevens uit De Eng

Inwoners600
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Albert Heijn
Nobelweg 2a
1349m
PLUS
Dorpsstraat 55
1353m
Albert Heijn
Dorpsstraat 36
1517m

Scholen

38 binnen 5 km

RSG Pantarijn Vmbo-PrO
Voortgezet onderwijs · 491 leerlingen
978m
RSG Pantarijn locatie MHV
Voortgezet onderwijs · 1403 leerlingen
999m
Rooms Katholieke Basisschool St Jozef
Basisonderwijs · 208 leerlingen
1218m

Veelgestelde vragen

Over Zoomweg 7A041, Wageningen

Welk energielabel heeft Zoomweg 7A041?

De woning aan Zoomweg 7A041 in Wageningen heeft energielabel C.

Is €107.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Met een oppervlakte van 48 m² en energielabel C is de vraagprijs van €107.500 marktconform voor een appartement in deze buurt. De prijs per vierkante meter ligt rond de €2.240, wat gebruikelijk is voor een woning uit 2003 in een rustige omgeving. Het is een scherpe prijs voor wie een betaalbare woning zoekt in Wageningen.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in De Eng, een rustige buurt in Wageningen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (680), wat betekent dat het er niet druk is. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op loopafstand.

Wat voor type woning is dit?