Woning te koop: Oude Rijksweg 54, Staphorst

Oude Rijksweg 54

Staphorst streek-West, Staphorst

€ 225.000
Buurt Staphorst streek-West, StaphorstBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 312m²
312m² woonoppervlakte
Lidl op 373m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale woning in Staphorst

Deze woning aan de Oude Rijksweg 54 heeft een flinke oppervlakte van 312 m², verdeeld over meerdere verdiepingen. Het bouwjaar 1957 geeft het een klassieke uitstraling, maar met een energielabel dat nog niet bekend is. De vraagprijs van €225.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio. Vergelijkbare woningen in Staphorst worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden.

Staphorst streek-West

De buurt Staphorst streek-West is een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 975 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een kindvriendelijke buurt is met relatief veel huishoudens met kinderen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl, op nog geen 400 meter lopen. Ook Poiesz en Boni zijn op loopafstand. Kinderdagverblijf zit om de hoek, op 300 meter. Basisscholen zoals Ds Harmen Doornveldschool en Koning Willem-Alexanderschool zijn op loopafstand. De gemeente Staphorst biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 200 meter en een bibliotheek op 1,6 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Poortman Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 225.000
Prijs per m²€ 721
Woonoppervlakte312m²
Perceeloppervlakte1200m²
Bouwjaar1957
BuurtStaphorst streek-West
WijkStaphorst (kern)
GemeenteStaphorst

Locatie

Oude Rijksweg 54, Staphorst

Buurt statistieken

Gegevens uit Staphorst streek-West

Inwoners975
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Lidl
Rijksparallelweg 8 - 10
373m
Poiesz
Markt 10
824m
Boni
Ebbinge Wubbenlaan 3-3a
836m

Scholen

10 binnen 5 km

Ds Harmen Doornveldschool
Basisonderwijs · 192 leerlingen
600m
Koning Willem-Alexanderschool
Basisonderwijs · 253 leerlingen
837m
Willem De Zwijgerschool
Basisonderwijs · 242 leerlingen
1019m

Veelgestelde vragen

Over Oude Rijksweg 54, Staphorst

Is €225.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €225.000 voor een woning van 312 m² in Staphorst is marktconform. Het is een ruime woning met een klassiek bouwjaar, maar zonder bekend energielabel. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, dus het is goed om de staat van de woning zelf te beoordelen.

Hoe is de buurt Staphorst streek-West om in te wonen?

De buurt is rustig en landelijk, met veel eengezinswoningen en gezinnen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de CBS-data laten zien dat het een kindvriendelijke omgeving is met relatief veel huishoudens met kinderen. De stedelijkheid is laag, met een omgevingsadressendichtheid van 299.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten zoals Lidl (373 m), Poiesz (824 m) en Boni (836 m). Ook zijn er basisscholen zoals Ds Harmen Doornveldschool (600 m) en Koning Willem-Alexanderschool (837 m). Een kinderdagverblijf zit op 300 meter. Het treinstation is op 6,9 km afstand.