Hoekwoning te koop: Oudlandsestraat 55, Steenbergen (Nb)
10 uur geleden ontdekt
KopenSteenbergenHoekwoningenOudlandsestraat 55

Oudlandsestraat 55

Steenbergen-Zuid, Steenbergen

€ 457.500
Buurt Steenbergen-Zuid, Steenbergen (Nb)Bekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 150m²
150m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in Steenbergen-Zuid

Deze hoekwoning aan de Oudlandsestraat in Steenbergen-Zuid ademt rust en ruimte. Met 150 m² woonoppervlak en een perceel van 205 m² is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1973 heeft energielabel A, wat duidt op een zuinige woning. De vraagprijs van €457.500 is marktconform voor hoekwoningen in Steenbergen.

De buurt Steenbergen-Zuid

Steenbergen-Zuid is een rustige, kindvriendelijke buurt. Een bewoner zegt: "Dichtbij speelterrein, school en supermarkt, kindvriendelijke buurt." De buurt telt 3830 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen. Bekijk de buurt Steenbergen-Zuid voor meer cijfers.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo om de hoek (375 m). Ook de Lidl (825 m) en Albert Heijn (1125 m) zijn op loopafstand. Basisschool De Wegwijzer is twee straten verder (3924 m), en voortgezet onderwijs Curio Steenspil (4611 m) is tien minuten lopen. De gemeente Steenbergen biedt verder een huisartsenpraktijk op 800 m en een park op 900 m.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Van Reenen Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 457.500
Prijs per m²€ 3.050
Woonoppervlakte150m²
Perceeloppervlakte205m²
Bouwjaar1973
EnergielabelA
BuurtSteenbergen-Zuid
WijkSteenbergen
GemeenteSteenbergen

Locatie

Oudlandsestraat 55, Steenbergen (Nb)

Ervaringen uit de buurt

Matig · 3 bewoners

10
Jolanda
27-09-2025
Kind vriendelijke buurt

Dichtbij speel terein school en supermarkt kind vriendelijke buurt

1.0
ANgel
25-01-2025
orchideestraat steenbergen

in de orchideestraat in steenbergen mag wel een buurtbieb komen met goed eten en drinken zodat wij ook snachts kunnen ruilen en gebruiken ook een minibieb met cds dvds en boeken en spellen in de omgeving om te kunnen ruilen en gebruiken dus als de gemeente steenbergen nog geld te veel heeft zoals in dat park in de ravelijnstraat kunnen ze het daar aan uit geven

3.6
Angel
08-01-2025
Er zit heel veel tuig hier

Valse beschuldigen naar onze dochter uit waar de gemeente steenbergen iets verdomd aan te doen als Jackson maar op haar kop krijgt denkt de gemeente orchideestr19 heeft haar moeder vermoord orchideestraat 13 mogen wij de ramen niet van zemen en bemoei zich met onze spullen wil hebben dat alles naar kringloopwinkel blauwstraat gaat wij willen dat zelf niet

Buurt statistieken

Gegevens uit Steenbergen-Zuid

Inwoners3.830
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Jumbo
Floraplein 2
375m
Lidl
Burg. van Loonstraat 72
825m
Albert Heijn
Lindenburghlaan 1
1125m

Scholen

2 binnen 5 km

RK Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 69 leerlingen
3924m
Curio steenspil
Voortgezet onderwijs · 486 leerlingen