Woning te koop: Pagnevaartweg 84A, Oudenbosch
KopenHalderbergeOudenboschPagnevaartPagnevaartweg 84A

Pagnevaartweg 84A

Pagnevaart, Halderberge

€ 653.285
Buurt Pagnevaart, OudenboschBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 176m²
176m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in Oudenbosch

Deze hoekwoning aan de Pagnevaartweg is nieuwbouw uit 2025, met energielabel A++++. Het is een ruime woning van 176 m². De woning staat in de rustige buurt Pagnevaart, een groene wijk in Oudenbosch. Met een vraagprijs van €653.285 is dit een marktconforme prijs voor een woning van dit formaat en deze kwaliteit in Halderberge. Bekijk ook andere woningen in Halderberge.

Buurt Pagnevaart

Pagnevaart is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 2000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien. De buurt heeft een matige stedelijkheid, met een omgevingsadressendichtheid van 1066. Meer over de buurt Pagnevaart.

Leven in de straat

In de straat is het rustig, maar voor dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Op loopafstand vind je Lidl en Dirk, beide op een paar minuten lopen. Ook PLUS en Albert Heijn zijn binnen een kwartier fietsen. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Bukehof en De Klinkert om de hoek, en voortgezet onderwijs zoals Markland Oudenbosch op loopafstand. De gemeente Halderberge biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van de Water Makelaars Oosterhout aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 653.285
Prijs per m²€ 3.712
Woonoppervlakte176m²
Perceeloppervlakte245m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA++++
BuurtPagnevaart
WijkOudenbosch
GemeenteHalderberge

Locatie

Pagnevaartweg 84A, Oudenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit Pagnevaart

Inwoners2.095
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Lidl
Prof. Mulderslaan 33
344m
Dirk
Professor Mulderslaan 11
397m
PLUS
Julianalaan 1
1161m

Scholen

10 binnen 5 km

Markland Oudenbosch
Voortgezet onderwijs · 1524 leerlingen
324m
Rooms Katholieke Basisschool De Bukehof
Basisonderwijs · 192 leerlingen
461m
Basisschool De Klinkert
Basisonderwijs · 290 leerlingen
735m

Veelgestelde vragen

Over Pagnevaartweg 84A, Oudenbosch

Welk energielabel heeft Pagnevaartweg 84A?

De woning aan Pagnevaartweg 84A in Oudenbosch heeft energielabel A++++.

Is €653.285 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €653.285 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 176 m² met energielabel A++++ in Oudenbosch. De woning is modern en duurzaam, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe duurzaam is deze woning met energielabel A++++?

Energielabel A++++ is het hoogst haalbare label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit komt door goede isolatie, een warmtepomp en zonnepanelen. De stookkosten zijn hierdoor laag, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Wat is de ligging van de woning in Oudenbosch?

De woning ligt in de buurt Pagnevaart, een rustige woonwijk in Oudenbosch. Het centrum van Oudenbosch is op loopafstand, met winkels en horeca. Het treinstation ligt op 2,3 km afstand.