Woning te koop: Pagnevaartweg 84B, Oudenbosch
KopenHalderbergeOudenboschPagnevaartPagnevaartweg 84B

Pagnevaartweg 84B

Pagnevaart, Halderberge

€ 684.785
Buurt Pagnevaart, OudenboschBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 176m²
176m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in Oudenbosch

Deze hoekwoning aan de Pagnevaartweg is een nieuwbouwproject dat in 2025 wordt opgeleverd. Met 176 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A+++ is het een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €684.785 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en het energielabel. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Halderberge.

Buurt Pagnevaart

Pagnevaart is een rustige buurt in Oudenbosch met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 2000 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 65 jaar oud is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid en een omgevingsadressendichtheid van 1066. Bekijk meer over de buurt Pagnevaart.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl of Dirk, beide om de hoek. Ook een PLUS en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Bukehof of De Klinkert, twee straten verder. Voor voortgezet onderwijs is Markland Oudenbosch dichtbij. De gemeente Halderberge biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van de Water Makelaars Oosterhout aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 684.785
Prijs per m²€ 3.891
Woonoppervlakte176m²
Perceeloppervlakte245m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA+++
BuurtPagnevaart
WijkOudenbosch
GemeenteHalderberge

Locatie

Pagnevaartweg 84B, Oudenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit Pagnevaart

Inwoners2.095
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Lidl
Prof. Mulderslaan 33
341m
Dirk
Professor Mulderslaan 11
394m
PLUS
Julianalaan 1
1173m

Scholen

11 binnen 5 km

Markland Oudenbosch
Voortgezet onderwijs · 1524 leerlingen
335m
Rooms Katholieke Basisschool De Bukehof
Basisonderwijs · 192 leerlingen
455m
Basisschool De Klinkert
Basisonderwijs · 290 leerlingen
731m

Veelgestelde vragen

Over Pagnevaartweg 84B, Oudenbosch

Welk energielabel heeft Pagnevaartweg 84B?

De woning aan Pagnevaartweg 84B in Oudenbosch heeft energielabel A+++.

Is €684.785 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €684.785 is aan de hoge kant voor een nieuwbouwwoning in Oudenbosch. Het energielabel A+++ en de 176 m² woonoppervlak rechtvaardigen deels de prijs. Vergelijk met andere nieuwbouwwoningen in de regio om te bepalen of het marktconform is.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+++, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, maar concrete bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,3 kilometer afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets.

Zijn er scholen in de buurt?