Woning te koop: Parkweg 2-108, Hellevoetsluis

Parkweg 2-108

Duinhoeck, Voorne aan Zee

€ 280.000
Buurt Duinhoeck, HellevoetsluisBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 2197m²
2197m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Duinhoeck

Dit recreatiehuis in Duinhoeck, Hellevoetsluis, is een oase van rust. Met 2197 m² grond en een bouwjaar van 2015 is het een moderne plek om te ontsnappen aan de dagelijkse drukte. De prijs van €280.000 is marktconform voor een recreatiewoning in dit segment. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Voorne aan Zee.

De buurt Duinhoeck

Duinhoeck is een rustige buurt in het buitengebied van Hellevoetsluis. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het is er overwegend koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een groene, rustige omgeving.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Albert Heijn of PLUS, beide op ongeveer 3 km afstand. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals OBS 't Schrijverke op 3 km en voortgezet onderwijs zoals HELINIUM op 2 km. De gemeente Voorne aan Zee biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Voorne Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 280.000
Prijs per m²€ 127
Woonoppervlakte2197m²
Perceeloppervlakte5785m²
Bouwjaar2015
BuurtDuinhoeck
WijkBuitengebied
GemeenteVoorne aan Zee

Locatie

Parkweg 2-108, Hellevoetsluis

Buurt statistieken

Gegevens uit Duinhoeck

Inwoners760
Mannen52%
Vrouwen49%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Evertsenplein 68
2885m
PLUS
Moriaanseweg West 56
2893m
Lidl
Hoonaartstraat 27
2896m

Scholen

17 binnen 5 km

HELINIUM
Voortgezet onderwijs · 1058 leerlingen
2044m
Penta Jacob van Liesveldt
Voortgezet onderwijs · 1175 leerlingen
2056m
SG Helinium voor Atheneum Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 53 leerlingen
2056m

Veelgestelde vragen

Over Parkweg 2-108, Hellevoetsluis

Is €280.000 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

Ja, de prijs van €280.000 is marktconform voor een recreatiewoning van 2197 m² grond en bouwjaar 2015 in Duinhoeck. De woning is ruim en modern, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijk met andere recreatiewoningen in de regio om een goed beeld te krijgen.

Hoe ver is het naar het strand of de duinen?

De afstand tot een park of plantsoen is 3,3 km, maar Duinhoeck ligt in een groen buitengebied. Het strand is niet exact vermeld, maar de omgeving biedt veel natuur. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 2,9 km, dus je bent echt in een rustige, landelijke setting.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn scholen op rijafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool de Wateringe op 2,7 km en voortgezet onderwijs zoals HELINIUM op 2 km. Het is dus goed bereikbaar voor gezinnen met kinderen.