Woning te koop: Pastoor Verheijdenstraat 10, Noordhoek
KopenMoerdijkNoordhoekPastoor Verheijdenstraat 10

Pastoor Verheijdenstraat 10

Noordhoek, Moerdijk

€ 200.000
Buurt Noordhoek, NoordhoekBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 343m²
79% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale woning in een rustige buurt

Deze woning aan de Pastoor Verheijdenstraat 10 in Noordhoek is met 343 m² woonoppervlak een flinke woning. Het bouwjaar 1963 geeft het een klassieke uitstraling. De vraagprijs van €200.000 is aanzienlijk lager dan het gemiddelde in de buurt, wat het een opvallende optie maakt. Bekijk ook andere woningen in Moerdijk voor vergelijking.

Noordhoek: een dorpse gemeenschap

Noordhoek is een kleine kern met ongeveer 1020 inwoners. De buurt kenmerkt zich door veel eengezinswoningen en een rustige, dorpse sfeer. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele gemeenschap zien. Meer over de buurt vind je op de pagina over Noordhoek.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op ruim twee kilometer afstand. Basisschool Sint Jozef zit om de hoek, op 150 meter. Ook een kinderdagverblijf is dichtbij. De gemeente Moerdijk biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Wijk-Regio Makelaardij B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 200.000
Prijs per m²€ 583
Woonoppervlakte343m²
Perceeloppervlakte606m²
Bouwjaar1963
BuurtNoordhoek
WijkNoordhoek
GemeenteMoerdijk

Locatie

Pastoor Verheijdenstraat 10, Noordhoek

Buurt statistieken

Gegevens uit Noordhoek

Inwoners1.020
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Noordhoek

Woningvoorraad419
Gem. WOZ-waarde€ 386.000
Koopwoningen83%
Huurwoningen17%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Doorsteek 9
2373m
SPAR
Markt 19
3711m
Jumbo
Zandberg 4
3852m

Scholen

14 binnen 5 km

Basisschool Sint Jozef, onderdeel van Kindcentrum
Basisonderwijs · 81 leerlingen
149m
Rooms Katholieke Basisschool De Rietvest
Basisonderwijs · 144 leerlingen
2261m
SBO Het Palet
Speciaal onderwijs · 130 leerlingen
2406m

Veelgestelde vragen

Over Pastoor Verheijdenstraat 10, Noordhoek

Is €200.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €200.000 ligt 51% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€405.000). Het is de goedkoopste van de drie koopwoningen die nu in Noordhoek te koop staan. De prijs per m² is met €583 aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde van €3.072. Dit maakt de woning scherp geprijsd, maar let op: het is een woning uit 1963 met een groot oppervlak, wat onderhoudskosten met zich mee kan brengen.

Hoe groot is de woning en wat is het bouwjaar?

De woning heeft een woonoppervlak van 343 m² en is gebouwd in 1963. Dat is 79% meer dan het gemiddelde oppervlak in de buurt (192 m²). Het perceeloppervlak is niet vermeld, maar het grote woonoppervlak biedt veel ruimte.

Wat is de ligging van de woning in Noordhoek?

Noordhoek is een dorpse buurt in de gemeente Moerdijk. De woning ligt in een rustige straat. Het treinstation is op 6,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (142 adressen per km²), wat past bij een landelijke omgeving.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, basisschool Sint Jozef zit op 150 meter afstand. Andere basisscholen zoals De Rietvest en Het Bastion zijn op 2-3 km. De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 2,4 km. Er zijn ook een restaurant en bibliotheek op respectievelijk 0,5 en 3,3 km.

Wat is het energielabel van de woning?

Het energielabel van deze woning is niet specifiek vermeld. In de buurt heeft 50% van de woningen label A en 50% label D of lager. Omdat de woning uit 1963 stamt, is het verstandig om het energielabel bij de makelaar op te vragen.

Hoeveel woningen staan er te koop in Noordhoek?

Op dit moment staan er drie koopwoningen te koop in Noordhoek, waarvan deze de goedkoopste is. De gemiddelde vraagprijs is €405.000 en de mediaan €365.000. Er zijn dit jaar 11 woningen verkocht met een gemiddelde prijs van €482.273.

Is de buurt veilig?

In de buurt zijn 13 misdrijven geregistreerd, maar het aantal inwoners is 1020, dus het gaat om een laag aantal. De buurt oogt rustig en dorp.