Woning te koop: Pastorieplein 63, Bodegraven

Pastorieplein 63

Centrum-Noord, Bodegraven-Reeuwijk

€ 999.000
Buurt Centrum-Noord, BodegravenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Jumbo op 135m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouw in het centrum van Bodegraven

Dit appartement op Pastorieplein 63 is splinternieuw en biedt 116 m² woonruimte. Het ligt in het hart van Bodegraven, waar je zo de gezellige straatjes inloopt. De vraagprijs van €999.000 is aan de hoge kant, maar dat past bij de nieuwbouwstatus en de centrale ligging. Vergelijk eens met andere woningen in Bodegraven-Reeuwijk.

Buurt Centrum-Noord

De buurt Centrum-Noord is een levendig stukje Bodegraven met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een gemengde buurt: veel eenpersoonshuishoudens en ook gezinnen. De sfeer is gemoedelijk, met een mix van historische panden en nieuwbouw.

Leven in de straat

's Ochtends haal je verse broodjes bij de Jumbo om de hoek (135 m) of bij de Albert Heijn twee straten verder (231 m). Voor de kinderen is de Da Costaschool op loopafstand (206 m), en ook IKC Schatrijk (431 m) is dichtbij. De gemeente Bodegraven-Reeuwijk biedt verder volop recreatiemogelijkheden.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Herk Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 999.000
Prijs per m²€ 8.612
Woonoppervlakte116m²
Perceeloppervlakte223m²
Bouwjaar2025
BuurtCentrum-Noord
WijkBodegraven-Noord
GemeenteBodegraven-Reeuwijk

Locatie

Pastorieplein 63, Bodegraven

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum-Noord

Inwoners535
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Raadhuisplein 15
135m
Albert Heijn
Oud-Bodegraafseweg 23
231m
Aldi
Doortocht 9
322m

Scholen

12 binnen 5 km

Da Costaschool
Basisonderwijs · 169 leerlingen
206m
IKC Schatrijk
Basisonderwijs · 204 leerlingen
431m
Rooms Katholieke Basisschool Willibrord
Basisonderwijs · 359 leerlingen
758m

Veelgestelde vragen

Over Pastorieplein 63, Bodegraven

Is €999.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De prijs van €999.000 is fors, maar het gaat om nieuwbouw (2025) in het centrum van Bodegraven. De woning heeft 116 m² woonoppervlak. Of het marktconform is, hangt af van vergelijkbare nieuwbouw in de regio. De buurt Centrum-Noord heeft een mix van koop- en huurwoningen, met een gemiddelde woningwaarde die je zelf kunt checken.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 700 meter afstand, dus op loopafstand. Daarmee reis je makkelijk naar omliggende steden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Da Costaschool (206 m), IKC Schatrijk (431 m) en de Rooms Katholieke Basisschool Willibrord (758 m) zijn de dichtstbijzijnde. Voor voortgezet onderwijs moet je verder reizen (8,6 km).

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Je vindt supermarkten zoals Jumbo (135 m), Albert Heijn (231 m) en Aldi (322 m) om de hoek. Ook een huisartsenpraktijk (300 m), kinderdagverblijf (300 m) en park of plantsoen (400 m) zijn dichtbij. Het centrum van Bodegraven biedt restaurants en winkels.