Woning te koop: Pastorieplein 9, Bodegraven

Pastorieplein 9

Centrum-Noord, Bodegraven-Reeuwijk

€ 780.000
Buurt Centrum-Noord, BodegravenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Jumbo op 142m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouw in het centrum van Bodegraven

Dit appartement aan het Pastorieplein is een nieuwbouwproject dat in 2025 wordt opgeleverd. Met 107 vierkante meter woonoppervlak biedt het een moderne en ruime indeling, midden in het centrum van Bodegraven. De vraagprijs van €780.000 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en de centrale ligging. Vergelijkbare woningen in Bodegraven-Reeuwijk laten zien dat nieuwbouw in deze prijsklasse niet uitzonderlijk is.

Buurt Centrum-Noord

De buurt Centrum-Noord is een levendige wijk met 535 inwoners. Het is een gemengde buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een aanzienlijk aandeel ouderen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat duidt op een stedelijke omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo op 142 meter of de Albert Heijn op 219 meter. Ook de Aldi is om de hoek. Kinderen kunnen naar de Da Costaschool (228 meter) of IKC Schatrijk (458 meter). Het treinstation is op loopafstand, en er zijn diverse restaurants en een park in de buurt. De gemeente Bodegraven-Reeuwijk biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Herk Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 780.000
Prijs per m²€ 7.290
Woonoppervlakte107m²
Perceeloppervlakte91m²
Bouwjaar2025
BuurtCentrum-Noord
WijkBodegraven-Noord
GemeenteBodegraven-Reeuwijk

Locatie

Pastorieplein 9, Bodegraven

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum-Noord

Inwoners535
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Raadhuisplein 15
142m
Albert Heijn
Oud-Bodegraafseweg 23
219m
Aldi
Doortocht 9
302m

Scholen

12 binnen 5 km

Da Costaschool
Basisonderwijs · 169 leerlingen
228m
IKC Schatrijk
Basisonderwijs · 204 leerlingen
458m
Rooms Katholieke Basisschool Willibrord
Basisonderwijs · 359 leerlingen
756m

Veelgestelde vragen

Over Pastorieplein 9, Bodegraven

Is €780.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €780.000 is aan de hoge kant voor een appartement van 107 m² in Bodegraven, maar nieuwbouw in het centrum rechtvaardigt dit. Er zijn geen vergelijkbare verkoopcijfers in de buurt beschikbaar, dus het is lastig te zeggen of de prijs marktconform is. Het energielabel is nog niet bekend, maar nieuwbouw heeft doorgaans een zuinig label.

Wat is de ligging van Pastorieplein 9?

Het appartement ligt in het centrum van Bodegraven, in de buurt Centrum-Noord. Het treinstation is op 700 meter afstand, en supermarkten, scholen en restaurants zijn op loopafstand. De omgeving is stedelijk met een hoge dichtheid aan voorzieningen.

Hoeveel kamers heeft de woning?

De woning heeft 107 m² woonoppervlak, wat ruimte biedt voor meerdere kamers, maar exacte aantallen zijn niet bekend.

Is er een tuin of balkon?

In de beschikbare gegevens wordt geen tuin, balkon of terras genoemd. Het is een nieuwbouwappartement, dus mogelijk is er een balkon, maar dit is niet bevestigd.

Wat is het energielabel?

Het energielabel is niet opgegeven. Omdat het om nieuwbouw uit 2025 gaat, voldoet de woning aan de huidige bouweisen en heeft het waarschijnlijk een zuinig energielabel (A of hoger).

Zijn er parkeermogelijkheden?

In de gegevens wordt geen parkeergelegenheid genoemd. In het centrum van Bodegraven kan parkeren soms beperkt zijn. Het is aan te raden om bij de makelaar te informeren naar parkeermogelijkheden.

Hoe veilig is de buurt Centrum-Noord?

In de buurt zijn 57 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is het lastig te beoordelen. Het aantal inwoners is 535, dus het aantal misdrijven per inwoner is relatief hoog. Voor een actueel beeld kun je de politiecijfers raadplegen.