Woning te koop: Pipeluurseweg 8-424, Olburgen

Pipeluurseweg 8-424

Verspreide huizen Olburgen en Rha, Bronckhorst

€ 102.500
Buurt Verspreide huizen Olburgen en Rha, OlburgenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 1063m²
1063m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze woning aan de Pipeluurseweg 8-424 in Olburgen is een vrijstaand huis met een flink perceel. Het bouwjaar 1988 en de oppervlakte van 1063 m² maken het een plek waar je echt de ruimte hebt. De vraagprijs van € 102.500 is aan de lage kant voor een woning met zoveel grond, zeker vergeleken met andere woningen in Bronckhorst.

De buurt: Verspreide huizen Olburgen en Rha

De buurt is dunbevolkt: er wonen 65 mensen, vooral 45-plussers. Het is een rustige omgeving met veel eengezinswoningen en koopwoningen. De buurt Verspreide huizen Olburgen en Rha heeft een landelijk karakter, met weinig voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven

Voor boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt, Aldi, ligt op ruim 2,5 km. Ook scholen zijn niet om de hoek; basisschool De Boomgaard Zuid zit op bijna 2 km. Het treinstation is 3,2 km verderop. De gemeente Bronckhorst biedt verder weinig stedelijke drukte.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Recradroom B.V. op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 november 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 102.500
Prijs per m²€ 96
Woonoppervlakte1063m²
Perceeloppervlakte12283m²
Bouwjaar1988
BuurtVerspreide huizen Olburgen en Rha
WijkSteenderen
GemeenteBronckhorst

Locatie

Pipeluurseweg 8-424, Olburgen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Olburgen en Rha

Inwoners65
Mannen46%
Vrouwen46%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Aldi
Buitensingel 77
2628m
Albert Heijn
Callunaplein 72
2629m
Albert Heijn
Ooipoortstraat 12
2661m

Scholen

17 binnen 5 km

De Boomgaard Zuid
Basisonderwijs · 68 leerlingen
1933m
Koningin Emmaschool
Basisonderwijs · 163 leerlingen
2049m
Het Rhedens Dieren
Voortgezet onderwijs · 875 leerlingen
2236m

Veelgestelde vragen

Over Pipeluurseweg 8-424, Olburgen

Is € 102.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 102.500 is laag voor een vrijstaande woning met 1063 m² grond. In de buurt zijn geen recente verkoopcijfers bekend, maar landelijk gezien is dit een scherpe prijs.

Hoe is het openbaar vervoer in Olburgen?

Het treinstation ligt op 3,2 km afstand. Er zijn geen buslijnen in de directe omgeving. Voor OV ben je dus aangewezen op de fiets of auto naar het station.

Zijn er scholen in de buurt?

Binnen 5 km zijn er 17 scholen. De dichtstbijzijnde basisschool is De Boomgaard Zuid op 1,9 km, en de dichtstbijzijnde middelbare school is Het Rhedens Dieren op 2,2 km.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning met een oppervlakte van 1063 m², gebouwd in 1988. Het type is niet gespecificeerd, maar gezien de oppervlakte en ligging gaat het om een vrijstaande woning.