Woning te koop: Pipeluurseweg 8-607, Olburgen

Pipeluurseweg 8-607

Verspreide huizen Olburgen en Rha, Bronckhorst

€ 115.000
Buurt Verspreide huizen Olburgen en Rha, OlburgenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 1063m²
1063m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Olburgen

Dit recreatiehuis aan de Pipeluurseweg ligt midden in het buitengebied van Olburgen, een dorp in de Achterhoek. Met 1063 m² grond en een woonoppervlak van 106 m² is het een plek waar je echt tot rust komt. De woning uit 1988 is een recreatiewoning, dus niet geschikt voor permanente bewoning. De vraagprijs van €115.000 is marktconform voor een recreatiewoning in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Bronckhorst.

De buurt: Verspreide huizen Olburgen en Rha

De buurt is dunbevolkt: er wonen 65 mensen, vooral 45-plussers. Het is een rustige omgeving met veel eengezinswoningen (67%) en vooral koopwoningen (83%). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage misdaadcijfers (1 misdrijf) spreken voor zich.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto: de dichtstbijzijnde supermarkt (Aldi) ligt op 2,6 km, Albert Heijn op 2,6 km en Jumbo op 2,9 km. Basisscholen zoals De Boomgaard Zuid (1,9 km) en Koningin Emmaschool (2 km) zijn op loopafstand, maar in de praktijk pak je de fiets. Het voortgezet onderwijs (Het Rhedens Dieren) zit op 2,2 km. De gemeente Bronckhorst biedt een landelijke omgeving met voorzieningen op rijafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kraak House Invest op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 115.000
Prijs per m²€ 108
Woonoppervlakte1063m²
Perceeloppervlakte12283m²
Bouwjaar1988
BuurtVerspreide huizen Olburgen en Rha
WijkSteenderen
GemeenteBronckhorst

Locatie

Pipeluurseweg 8-607, Olburgen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Olburgen en Rha

Inwoners65
Mannen46%
Vrouwen46%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Aldi
Buitensingel 77
2628m
Albert Heijn
Callunaplein 72
2629m
Albert Heijn
Ooipoortstraat 12
2661m

Scholen

17 binnen 5 km

De Boomgaard Zuid
Basisonderwijs · 68 leerlingen
1933m
Koningin Emmaschool
Basisonderwijs · 163 leerlingen
2049m
Het Rhedens Dieren
Voortgezet onderwijs · 875 leerlingen
2236m

Veelgestelde vragen

Over Pipeluurseweg 8-607, Olburgen

Is €115.000 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

Ja, de prijs is marktconform voor een recreatiewoning in de Achterhoek. Met 1063 m² grond en een woonoppervlak van 106 m² biedt het veel waar voor je geld. Houd er wel rekening mee dat het een recreatiewoning is, wat beperkingen geeft voor gebruik.

Kan ik hier permanent wonen?

Nee, dit is een recreatiewoning en mag niet als permanente woning worden gebruikt. Dat staat in de bestemmingsplannen van de gemeente Bronckhorst. Je kunt het wel gebruiken voor weekenden, vakanties of als tweede verblijf.

Wat is de ligging van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Olburgen, een rustig dorp in de Achterhoek. Het is een landelijke omgeving met veel groen. Het treinstation ligt op 3,2 km.

Zijn er voorzieningen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkten (Aldi, Albert Heijn) liggen op ongeveer 2,6 km. Basisscholen zijn op 1,9-2 km. Voor uitgebreide voorzieningen moet je naar Dieren of Zutphen, op 10-15 minuten rijden.