Woning te koop: Pipeluurseweg 8-522, Olburgen

Pipeluurseweg 8-522

Verspreide huizen Olburgen en Rha, Bronckhorst

€ 252.500
Buurt Verspreide huizen Olburgen en Rha, OlburgenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 1063m²
1063m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in recreatiewoning Pipeluurseweg 8-522

Deze recreatiewoning aan de Pipeluurseweg in Olburgen biedt een bijzondere combinatie van rust en ruimte. Met een oppervlakte van maar liefst 1063 m² is het perceel uitzonderlijk groot. De woning uit 1988 is een recreatiewoning, wat betekent dat je hier kunt genieten van een ontspannen levensstijl in een bosrijke omgeving. De vraagprijs van € 252.500 is marktconform voor een recreatiewoning in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Bronckhorst voor een vergelijking.

De buurt: Verspreide huizen Olburgen en Rha

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen Olburgen en Rha, een landelijk gebied met veel rust en natuur. De buurt telt slechts 65 inwoners, wat bijdraagt aan de serene sfeer. De meeste huishoudens zijn zonder kinderen, en de bewoners zijn overwegend 45 jaar of ouder. Het is een plek waar je elkaar nog kent en waar de stilte van het buitengebied centraal staat. Meer weten over de buurt Verspreide huizen Olburgen en Rha?

Leven in de straat

In de directe omgeving vind je dagelijkse voorzieningen op een paar kilometer afstand. Voor de boodschappen kun je terecht bij de Aldi of Albert Heijn, beide op ongeveer 2,6 km afstand. Ook de Jumbo en Lidl zijn binnen 3 km bereikbaar. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals De Boomgaard Zuid (1,9 km) en de Koningin Emmaschool (2 km). Het voortgezet onderwijs is te vinden bij Het Rhedens Dieren op 2,2 km. De gemeente Bronckhorst biedt een compleet plaatje van voorzieningen in een landelijke setting.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kraak House Invest op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 252.500
Prijs per m²€ 238
Woonoppervlakte1063m²
Perceeloppervlakte12283m²
Bouwjaar1988
BuurtVerspreide huizen Olburgen en Rha
WijkSteenderen
GemeenteBronckhorst

Locatie

Pipeluurseweg 8-522, Olburgen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Olburgen en Rha

Inwoners65
Mannen46%
Vrouwen46%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Aldi
Buitensingel 77
2628m
Albert Heijn
Callunaplein 72
2629m
Albert Heijn
Ooipoortstraat 12
2661m

Scholen

17 binnen 5 km

De Boomgaard Zuid
Basisonderwijs · 68 leerlingen
1933m
Koningin Emmaschool
Basisonderwijs · 163 leerlingen
2049m
Het Rhedens Dieren
Voortgezet onderwijs · 875 leerlingen
2236m

Veelgestelde vragen

Over Pipeluurseweg 8-522, Olburgen

Is € 252.500 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van € 252.500 is marktconform voor een recreatiewoning in deze omgeving. Het perceel is met 1063 m² uitzonderlijk groot, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Wat voor type woning is dit precies?

Dit is een recreatiewoning, gebouwd in 1988. Recreatiewoningen zijn bedoeld voor recreatief gebruik, maar kunnen soms ook permanent bewoond worden, afhankelijk van de bestemming. Het is belangrijk om de bestemmingsplanregels te controleren bij de gemeente Bronckhorst.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een landelijk gebied, op 3,2 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel op de snelweg. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden. De dichtstbijzijnde bushalte is op loopafstand, maar de frequentie is laag.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen binnen 3 km. De dichtstbijzijnde basisschool is De Boomgaard Zuid op 1,9 km, gevolgd door de Koningin Emmaschool op 2 km. Voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij Het Rhedens Dieren op 2,2 km.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?

De buurt Verspreide huizen Olburgen en Rha is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 38 adressen per km². Dit is een zeer rustige, landelijke omgeving met veel natuur en weinig voorzieningen op loopafstand.

Zijn er winkels voor dagelijkse boodschappen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkten zijn op ongeveer 2,6 km afstand: een Aldi en een Albert Heijn. Ook een Jumbo en Lidl zijn binnen 3 km bereikbaar. Voor een uitgebreider aanbod moet je naar het centrum van Dieren of Zutphen.