Woning te koop: Ploegdijk 2-733, Lochem

Ploegdijk 2-733

Verspreide huizen Het Veen en Grote Veld, Lochem

€ 300.000
Buurt Verspreide huizen Het Veen en Grote Veld, LochemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 363m²
363m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Dit vrijstaande huis uit 1996 staat in het buitengebied van Lochem, waar je echt tot rust komt. Met 363 m² woonoppervlak is er meer dan genoeg plek voor een groot gezin of wie graag ruimte heeft. De woning heeft energielabel A, dus je stookkosten vallen mee. De vraagprijs van €300.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Lochem.

De buurt: Verspreide huizen Het Veen en Grote Veld

De buurt is dunbevolkt, met 325 inwoners en een omgevingsadressendichtheid van 215, dat is niet stedelijk. Het is een rustige omgeving met veel eengezinswoningen. De meeste huishoudens bestaan uit stellen of gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. Meer weten? Bekijk de buurt Verspreide huizen Het Veen en Grote Veld.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op zo'n twee kilometer afstand. Ook Aldi, Lidl, Jumbo en Albert Heijn zijn binnen vijf kilometer te vinden. Kinderen kunnen naar basisschool De Rank of Openbare Basisschool De Vennegotte, beide op loopafstand. Het Staring College voor voortgezet onderwijs zit op ruim een kilometer. De gemeente Lochem biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,2 km en een park op 2,2 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Marieke Kok Makelaardij en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 300.000
Prijs per m²€ 826
Woonoppervlakte363m²
Perceeloppervlakte45231m²
Bouwjaar1996
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Het Veen en Grote Veld
WijkLochem buitengebied
GemeenteLochem

Locatie

Ploegdijk 2-733, Lochem

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Het Veen en Grote Veld

Inwoners325
Mannen49%
Vrouwen52%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Albert Hahnweg 97
2383m
Aldi
Hanzeweg 17
3099m
Lidl
Julianaweg 9
3113m

Scholen

9 binnen 5 km

Staring College locatie Lochem
Voortgezet onderwijs · 1014 leerlingen
1117m
De Rank
Basisonderwijs · 140 leerlingen
1807m
Openbare Basisschool De Vennegotte
Basisonderwijs · 232 leerlingen
1849m

Veelgestelde vragen

Over Ploegdijk 2-733, Lochem

Welk energielabel heeft Ploegdijk 2-733?

De woning aan Ploegdijk 2-733 in Lochem heeft energielabel A.

Is €300.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs is marktconform voor een vrijstaande woning van 363 m² met energielabel A in het buitengebied van Lochem. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. De woning is ruim en energiezuinig, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Lochem, dus je bent aangewezen op de auto. Het treinstation van Lochem is op 4,4 km afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen binnen vijf kilometer. Basisscholen De Rank en Openbare Basisschool De Vennegotte zitten op ongeveer 1,8 km. Het Staring College voor voortgezet onderwijs is op 1,1 km afstand. Ook is er speciaal onderwijs (Bartimeus) op 2,8 km.