Woning te koop: Poolseweg 27-114, Putten

Poolseweg 27-114

Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving, Putten

€ 139.500
Buurt Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving, PuttenBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het bosrijke buitengebied

Deze woning aan de Poolseweg 27-114 in Putten is een appartement in een kleinschalig complex, gebouwd in 2004. Met 60 m² woonoppervlak is het een compacte, maar complete woning. De ligging in het buitengebied biedt rust en directe toegang tot de natuur. De vraagprijs van €139.500 is marktconform voor een woning van dit type in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Putten.

De buurt: Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving

De buurt Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving is een rustige, groene wijk met veel vrijstaande huizen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Dat er goed contact is tussen de buren, er wordt naar elkaar omgekeken en het is hier veilig. Ook kan je er genieten van de mooie omgeving." De buurt telt zo'n 1.460 inwoners, met een mix van ouderen en gezinnen. De meeste woningen zijn koopwoningen en eengezinswoningen. Meer over de buurt Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de supermarkten in Putten. De dichtstbijzijnde, Aldi en Albert Heijn, liggen op ruim drie kilometer afstand. Basisschool met de Bijbel Huinen is de dichtstbijzijnde school, op twee kilometer. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar Putten of omliggende plaatsen. De omgeving leent zich uitstekend voor wandelingen en fietstochten. De gemeente Putten biedt voorzieningen zoals een restaurant op 1,5 km en een park op 3 km.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kraaijenhof Vastgoed en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 139.500
Prijs per m²€ 2.325
Woonoppervlakte60m²
Perceeloppervlakte337m²
Bouwjaar2004
BuurtVerspreide huizen Krachtighuizen en omgeving
WijkBosgebied en Krachtighuizen
GemeentePutten

Locatie

Poolseweg 27-114, Putten

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Fedde
13-06-2024
Een veilige wijk met een mooie omgevig

Dat er goed contact is tussen de buren, er wordt naar elkaar omgekeken en het is hier veilig. Ook kan je er genieten van de mooie omgeving. Er zijn hier veel mooie vrijstaande huizen, wij zijn gezegende met dit mooie huis. Wel is dit een dure wijk want er zouden hier weinig jonge gezinnen kunnen wonen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Krachtighuizen en omgeving

Inwoners1.460
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Aldi
Kerkstraat 12
3122m
Albert Heijn
Smidsplein 21
3213m
Jumbo
Hoofdstraat 155C
3309m

Scholen

11 binnen 5 km

Basisschool met de Bijbel Huinen
Basisonderwijs · 119 leerlingen
2060m
Kindcentrum Van den Bergh
Basisonderwijs · 209 leerlingen
3141m
Openbare Basisschool de Regenboog
Basisonderwijs · 89 leerlingen
3480m

Veelgestelde vragen

Over Poolseweg 27-114, Putten

Is €139.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €139.500 is marktconform voor een appartement van 60 m² in het buitengebied van Putten. De woning is gebouwd in 2004 en verkeert in een goede staat. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. Het is een betaalbare optie voor wie rust en natuur zoekt.

Hoe is het wonen in de buurt Verspreide huizen Krachtighuizen?

De buurt is rustig en groen, met veel vrijstaande huizen. Bewoners waarderen de sociale controle en de veiligheid. Wel is de buurt relatief duur, waardoor er weinig jonge gezinnen wonen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen liggen op enkele kilometers afstand.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkten (Aldi, Albert Heijn) liggen op ruim 3 km afstand. Basisscholen zijn er op 2 tot 3,5 km. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar Putten (4,4 km). Een restaurant vind je op 1,5 km. Het is dus aan te raden om een auto te hebben voor dagelijkse boodschappen en school.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,9 km afstand. Dat is bijvoorbeeld station Putten of Ermelo. Busverbindingen zijn niet specifiek in de gegevens vermeld. De woning is vooral geschikt voor mensen die afhankelijk zijn van de auto.

Wat is de sfeer in de buurt?

De buurt heeft een dorpse, sociale sfeer. Bewoners kijken naar elkaar om en er is weinig criminaliteit (43 misdrijven per jaar). De omgeving is bosrijk en rustig. Het is een gemengde wijk met zowel ouderen als gezinnen.

Is deze woning geschikt voor een starter?