Appartement te koop: Port Zélande 289, Ouddorp
KopenGoeree-OverflakkeeAppartementenPort Zélande 289

Port Zélande 289

Ouddorp brouwersdam, Goeree-Overflakkee

€ 178.500
Buurt Ouddorp brouwersdam, OuddorpBekijk buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Vakantiehuis aan het water

Dit recreatiewoning in Port Zélande 289 in Ouddorp is een heerlijke plek om tot rust te komen. Met 91 m² woonoppervlak en energielabel C is het een comfortabele woning voor een gezin of stel. De vraagprijs van €178.500 is marktconform voor een recreatiewoning in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Goeree-Overflakkee.

Buurt Ouddorp brouwersdam

De buurt Ouddorp brouwersdam is een rustige recreatieomgeving met slechts 75 inwoners. Het is een plek waar veel vakantiehuizen staan. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de sfeer is ongetwijfeld ontspannen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 2,8 km afstand, of de SPAR op 3,4 km. De Helcherseeschool (basisonderwijs) ligt op 2,6 km, en er zijn nog andere basisscholen in de omgeving. De gemeente Goeree-Overflakkee biedt verder veel recreatiemogelijkheden.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via A-Leisure Recreatiemakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 178.500
Prijs per m²€ 2.259
Woonoppervlakte79m²
Bouwjaar1990
EnergielabelC

Locatie

Port Zélande 289, Ouddorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Ouddorp brouwersdam

Inwoners75
Mannen47%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Ouddorp brouwersdam

Woningvoorraad8
Gem. WOZ-waarde€ 433.000
Koopwoningen81%
Huurwoningen15%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
Boutlaan 1B
2799m
SPAR
Heernisweg 1
3366m
SPAR
Markt 16-18
5252m

Scholen

1 binnen 5 km

Helcherseeschool
Basisonderwijs · 77 leerlingen
2579m

Veelgestelde vragen

Over Port Zélande 289, Ouddorp

Welk energielabel heeft Port Zélande 289?

De woning aan Port Zélande 289 in Ouddorp heeft energielabel C.

Is €178.500 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €178.500 is marktconform voor een recreatiewoning van 91 m² met energielabel C in Ouddorp. De woning ligt in een rustige recreatiebuurt met veel water in de buurt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare prijzen aangeboden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning van dit type en bouwjaar (1990). Label C is een gemiddeld label, dus geen extreme kosten.

Hoe ver is het naar het strand of de zee?

Het strand van Ouddorp is op enkele kilometers afstand. De buurt staat bekend om de waterrecreatie.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is de PLUS op 2,8 km, en de SPAR op 3,4 km. De Helcherseeschool (basisonderwijs) ligt op 2,6 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Ouddorp of verder, op 19,3 km afstand.

Is dit een permanente woning of alleen recreatie?

De woning wordt aangeboden als recreatiewoning, wat betekent dat het bestemd is voor recreatief gebruik. Of permanente bewoning is toegestaan, hangt af van de bestemmingsplanregels van de gemeente Goeree-Overflakkee. Dit kun je navragen bij de gemeente.

Hoeveel kamers heeft de woning?

De woning heeft 91 m² woonoppervlak, wat ruimte biedt voor meerdere kamers. Voor exacte indeling kun je de plattegrond op Funda bekijken.

A-Leisure Recreatiemakelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
A-Leisure Recreatiemakelaars
aleisure.nl
Bekijk
A-Leisure Recreatiemakelaars
funda.nl
Bekijk
A-Leisure Recreatiemakelaars
pararius.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Ouddorp brouwersdam

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appPort Zélande 289, Ouddorp
Bekijk