Woning te koop: Potdijk 8S29A, Markelo

Potdijk 8S29A

Verspreide huizen Markelo, Hof van Twente

€ 119.000
Buurt Verspreide huizen Markelo, MarkeloBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 490m²
490m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het groene Markelo

Dit recreatieverblijf aan de Potdijk 8S29A ligt midden in het buitengebied van Markelo, een dorp in de gemeente Hof van Twente. Met 490 m² grond en een bouwjaar van 1970 is het een eenvoudige, maar sfeervolle plek voor wie van rust houdt. De vraagprijs van €119.000 is marktconform voor een recreatiewoning in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Hof van Twente voor een vergelijking.

De buurt: Verspreide huizen Markelo

De buurt Verspreide huizen Markelo is een landelijk gebied met veel groen en rust. Het is een plek waar je de stilte kunt opzoeken, omringd door weilanden en boerderijen. De buurt telt ruim 1100 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Markelo.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS of Dirk, beide op ongeveer 1,5 kilometer afstand. Basisschool de Welp en Basisschool de Zwaluw zijn de dichtstbijzijnde scholen, op een kwartiertje lopen. Het dorp Markelo zelf biedt basisvoorzieningen zoals een restaurant op 1,4 kilometer. De gemeente Hof van Twente staat bekend om zijn landelijke karakter.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brok Makelaars NVM op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 119.000
Prijs per m²€ 243
Woonoppervlakte490m²
Perceeloppervlakte14989m²
Bouwjaar1970
BuurtVerspreide huizen Markelo
WijkMarkelo
GemeenteHof van Twente

Locatie

Potdijk 8S29A, Markelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Markelo

Inwoners1.145
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

6 binnen 5 km

PLUS
Kerkplein 1
1583m
Dirk
Grotestraat 8
1583m
Jumbo
van Kollaan 7
4362m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool de Welp
Basisonderwijs · 115 leerlingen
1181m
Basisschool de Zwaluw
Basisonderwijs · 239 leerlingen
1226m
Basisschool Elserike
Basisonderwijs · 73 leerlingen
2191m

Veelgestelde vragen

Over Potdijk 8S29A, Markelo

Is €119.000 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

Ja, de prijs van €119.000 is marktconform voor een recreatiewoning in het buitengebied van Markelo. Het perceel is met 490 m² ruim, en het bouwjaar 1970 betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is. Vergelijkbare woningen in de regio liggen in dezelfde prijsklasse.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een recreatiewoning, wat betekent dat het bestemd is voor recreatief gebruik en niet als permanente woning. Dit staat vermeld in de verkoopadvertentie. Het is belangrijk om de bestemmingsplanregels te controleren bij de gemeente Hof van Twente.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Markelo, dus je bent aangewezen op de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6,6 kilometer afstand. Openbaar vervoer is beperkt, maar de rust en ruimte maken dat meer dan goed.

Zijn er voorzieningen in de buurt?