Woning te koop: Ratelaarsrand 32, Kortgene
KopenNoord-BevelandKortgeneKortgene-OostRatelaarsrand 32

Ratelaarsrand 32

Kortgene-Oost, Noord-Beveland

€ 215.000
Buurt Kortgene-Oost, KortgeneBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
49% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Kortgene

Dit is een woning waar je meteen tot rust komt. Ratelaarsrand 32 ligt in een rustige straat in Kortgene, een dorp op Noord-Beveland. Met 53 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte woning. De vraagprijs van €215.000 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Noord-Beveland voor een vergelijking.

Buurt Kortgene-Oost

De buurt Kortgene-Oost is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een buurt waar vooral ouderen wonen, met een gemiddelde leeftijd boven de 65. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De sfeer is er kalm en dorps. Lees meer over de buurt Kortgene-Oost.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de SPAR, die om de hoek zit op nog geen tien minuten lopen. Voor de kinderen is IKC De Zuidvliet twee straten verder, een basisschool met 139 leerlingen. Ook de Johannes Calvijn-School en Alberoschool Het Samenspel zijn op fietsafstand. De gemeente Noord-Beveland biedt een rustige, landelijke omgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BOOT makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 215.000
Prijs per m²€ 4.057
Woonoppervlakte53m²
Perceeloppervlakte327m²
Bouwjaar1972
BuurtKortgene-Oost
WijkKortgene
GemeenteNoord-Beveland

Locatie

Ratelaarsrand 32, Kortgene

Buurt statistieken

Gegevens uit Kortgene-Oost

Inwoners315
Mannen51%
Vrouwen51%

Supermarkten

2 binnen 5 km

SPAR
Hoofdstraat 44
899m
SPAR
Veerweg 48 A
1114m
SPAR
Havelaarstraat 1
5187m

Scholen

3 binnen 5 km

IKC De Zuidvliet
Basisonderwijs · 139 leerlingen
546m
Johannes Calvijn-School
Basisonderwijs · 76 leerlingen
2670m
Alberoschool Het Samenspel
Basisonderwijs · 114 leerlingen
2912m

Veelgestelde vragen

Over Ratelaarsrand 32, Kortgene

Is €215.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €215.000 is marktconform voor een woning van 53 m² in Kortgene. Het is een compacte woning uit 1972, dus je kunt verwachten dat er nog wat onderhoud nodig is. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is het wonen in Kortgene-Oost?

Kortgene-Oost is een rustige buurt met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (84%). De bevolking bestaat voornamelijk uit ouderen; 65-plussers vormen de grootste groep. Het is een stille, dorpse omgeving met weinig voorzieningen in de directe nabijheid, maar de basis zoals een supermarkt en basisschool zijn op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. IKC De Zuidvliet is de dichtstbijzijnde, op ongeveer 5 minuten lopen. Ook de Johannes Calvijn-School en Alberoschool Het Samenspel zijn binnen een paar kilometer te bereiken. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, de dichtstbijzijnde is op 10,9 km.

Wat is de stedelijkheidsgraad van Kortgene?

Kortgene is niet stedelijk. De omgevingsadressendichtheid is 330 adressen per km², wat valt in de laagste categorie (mate van stedelijkheid 5). Dit betekent dat je hier veel rust en ruimte vindt, maar voor uitgebreide voorzieningen zoals een ziekenhuis of treinstation ben je aangewezen op omliggende plaatsen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 11,7 km afstand. Dat is ongeveer een kwartier met de auto of een half uur met de fiets. De exacte reistijd hangt af van het station dat je kiest.