Woning te koop: Roekelseweg 48R34, Wekerom
KopenEdeWekeromWekeromse ZandRoekelseweg 48R34

Roekelseweg 48R34

Wekeromse Zand, Ede

€ 170.000
Buurt Wekeromse Zand, WekeromBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
41% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Wekerom

Dit appartement uit 2023 ligt in het buitengebied van Wekerom, een dorp waar rust en groen de boventoon voeren. Met 47 m² woonoppervlak is het een compacte, moderne woning die zich leent voor een starter of iemand die graag in een landelijke omgeving woont. De vraagprijs van €170.000 is marktconform voor een nieuwbouwwoning in deze prijsklasse. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Ede.

De buurt: Wekeromse Zand

De buurt Wekeromse Zand is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. De CBS-cijfers laten zien dat de buurt vooral wordt bewoond door gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op de cijfers: de buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 48, wat betekent dat het er heel rustig is.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Coop, op een kleine twee kilometer afstand. Ook de SPAR en PLUS zijn binnen een paar kilometer te vinden. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt, zoals School met de Bijbel Wekerom op 1,2 km en Ericaschool op 3,3 km. Het treinstation ligt op 8,1 km, dus een auto is handig voor woon-werkverkeer. De gemeente Ede biedt verder voorzieningen zoals huisartsen en restaurants op enkele kilometers afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bosrijck Makelaars & Taxateurs B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 170.000
Prijs per m²€ 3.617
Woonoppervlakte47m²
Perceeloppervlakte248m²
Bouwjaar2023
EnergielabelC
BuurtWekeromse Zand
WijkWekerom
GemeenteEde

Locatie

Roekelseweg 48R34, Wekerom

Buurt statistieken

Gegevens uit Wekeromse Zand

Inwoners410
Mannen60%
Vrouwen39%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Coop
Edeseweg 118
1287m
SPAR
Dorpsstraat 4a
3150m
PLUS
Dorpsstraat 28
3582m

Scholen

5 binnen 5 km

School met de Bijbel Wekerom
Basisonderwijs · 262 leerlingen
1190m
School Met De Bijbel De Zaaier
Basisonderwijs · 224 leerlingen
3228m
Ericaschool
Basisonderwijs · 145 leerlingen
3287m

Veelgestelde vragen

Over Roekelseweg 48R34, Wekerom

Welk energielabel heeft Roekelseweg 48R34?

De woning aan Roekelseweg 48R34 in Wekerom heeft energielabel C.

Is €170.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €170.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 47 m² in een landelijke omgeving als Wekerom. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. Het energielabel C is gemiddeld, dus de energiekosten zijn redelijk.

Hoe is de bereikbaarheid van Wekerom?

Wekerom is een dorp in de gemeente Ede, gelegen in een bosrijke omgeving. Het treinstation ligt op 8,1 km afstand, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten binnen een straal van 5 km, waaronder Coop op 1,3 km en SPAR op 3,2 km. Ook zijn er basisscholen zoals School met de Bijbel Wekerom op 1,2 km en Ericaschool op 3,3 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Ede, op 9,1 km.