Woning te koop: Ruisweg 73, Wemeldinge

Ruisweg 73

Verspreide huizen Wemeldinge, Kapelle

€ 289.000
Buurt Verspreide huizen Wemeldinge, WemeldingeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
41% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een rustig begin in Wemeldinge

Deze woning aan de Ruisweg 73 staat in een landelijke omgeving, waar je 's ochtends wakker wordt met ruimte om je heen. Het is een energiezuinig huis uit 2020 met label A, dus je stookkosten vallen mee. Met 63 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar modern. De vraagprijs van €289.000 is marktconform voor een woningen in Kapelle van dit type.

De buurt: Verspreide huizen Wemeldinge

De buurt Verspreide huizen Wemeldinge is kleinschalig: er wonen ongeveer 110 mensen, vooral 45-plussers. Een bewoner zegt: "De buurt organiseert veel, het is ook leuk voor kinderen. Wel zijn er weinig voorzieningen." De sfeer is dorps en rustig, met veel koopwoningen.

Het dagelijks leven

Voor je boodschappen kun je terecht bij de SPAR, om de hoek op 1,3 kilometer. De Albert Heijn en Jumbo zijn twee straten verder, op ruim 4 kilometer. Basisschool IKC Wemeldinge is ook om de hoek, op 1,3 kilometer. De gemeente Kapelle biedt verder basisvoorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op loopafstand.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BN Makelaar op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 289.000
Prijs per m²€ 4.587
Woonoppervlakte63m²
Perceeloppervlakte320m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Wemeldinge
WijkWemeldinge
GemeenteKapelle

Locatie

Ruisweg 73, Wemeldinge

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.0
Evi
29-03-2025
Leuke vereniging

De buurt organiseerd veel, het is ook leuk voor kinderen. Wel zijn er weinig voorzieningen

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Wemeldinge

Inwoners110
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Dorpsplein 23
1340m
Albert Heijn
Biezelingsestraat 1
4400m
Jumbo
Weststraat 2
4469m

Scholen

8 binnen 5 km

IKC Wemeldinge
Basisonderwijs · 204 leerlingen
1295m
School voor SBO Samuël
Speciaal onderwijs · 109 leerlingen
4164m
School voor (Voortgezet) Speciaal Onderwijs Eben-Haezer
Speciaal onderwijs · 34 leerlingen
4189m

Veelgestelde vragen

Over Ruisweg 73, Wemeldinge

Welk energielabel heeft Ruisweg 73?

De woning aan Ruisweg 73 in Wemeldinge heeft energielabel A.

Is €289.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €289.000 is marktconform voor een woning van 63 m² met energielabel A in deze omgeving. Het bouwjaar 2020 betekent dat je weinig aan onderhoud hebt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is het energielabel A van invloed op de maandlasten?

Energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. Dit is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen met een lager label.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

De buurt heeft beperkte voorzieningen, zoals een bewoner aangeeft. De dichtstbijzijnde supermarkt (SPAR) is op 1,3 km, en een huisartsenpraktijk op 1,4 km. Voor uitgebreidere winkels en scholen moet je naar het centrum van Wemeldinge of Kapelle.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 5,2 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de auto of fiets.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning uit 2020 met een woonoppervlak van 63 m². Het energielabel is A. De woning is compact en modern, geschikt voor een klein huishouden of als startwoning.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, basisschool IKC Wemeldinge ligt op 1,3 km afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Goes of Kapelle, op ongeveer 5 km. Er zijn ook kinderdagverblijven in de omgeving.

BN Makelaar
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.