Woning te koop: Sandurdreef 5-529, Emmen
KopenEmmenParc SandurSandurdreef 5-529

Sandurdreef 5-529

Parc Sandur, Emmen

€ 473.000
Buurt Parc Sandur, EmmenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 609m²
609m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Parc Sandur

Deze recreatiewoning in Parc Sandur is een plek waar je echt tot rust komt. Met 609 m² grond en energielabel A+++ is het een duurzame en ruime woning in een groene omgeving. De prijs van € 473.000 is marktconform voor een woning van dit type in Emmen. Bekijk ook andere woningen in Emmen.

Parc Sandur: groen en actief

Parc Sandur is een groene wijk met veel ruimte en een actieve buurtvereniging. Een bewoner zegt: 'Mooie groene wijk. Geen rommel op straat. Voor mensen met kinderen is het fijn dat de voorzieningen van Center Parcs er zijn.' Een ander noemt het 'een prachtige wijk met veel groen'. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 8,8. De wijk ligt aan de Rietplas met een strandje en heeft een 9-holes golfbaan. Lees meer over Parc Sandur.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die om de hoek zit. Ook zijn er twee scholen op tien minuten lopen: Kindcentrum de Diedeldoorn en Het Anker. De wijk is rustig, maar er is genoeg te doen. De gemeente Emmen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via A-Leisure Recreatiemakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 473.000
Prijs per m²€ 777
Woonoppervlakte609m²
Perceeloppervlakte6367m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtParc Sandur
WijkParc Sandur
GemeenteEmmen

Locatie

Sandurdreef 5-529, Emmen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.9
JB
17-05-2025
Fijne buurt om te wonen

Mooie groene wijk. Geen rommel op straat. Voor mensen met kinderen is het fijn dat de voorzieningen van Center Parcs er zijn. Maar ook voor volwassenen. Er is een actieve buurtvereniging. Voor de liefhebbers een 9 holes golfbaan. De wijk ligt aan de grote Rietplas met strandje. Leuke speeltuintjes voor kinderen. Er zijn geen scholen in de wijk. Straten zijn soms wel smal en onoverzichtelijk.

8.8
Rob Berghout
01-02-2024
Prachtige wijk met veel groen

Parc Sandur is mooie wijk om te wonen. Veel ruimte en groen, We hebben leuke contacten met de buren. Vanuit de buurtvereniging worden er activiteiten georganiseerd zoals Bowlen, koffie ochtend, voor de jeugd paintball schieten etc. Kortom een fijne omgeving om te wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Parc Sandur

Inwoners2.125
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

9 binnen 5 km

PLUS
Sandurdreef 5
803m
Jumbo
Valkenveld 50
2563m
Lidl
Valkenveld 119
2563m

Scholen

20 binnen 5 km

Kindcentrum de Diedeldoorn
Basisonderwijs · 144 leerlingen
2269m
Het Anker Protestants Christelijke Jenaplanschool
Basisonderwijs · 203 leerlingen
2368m
Rooms Katholieke Basisschool De Brummelbos
Basisonderwijs · 199 leerlingen
2397m

Veelgestelde vragen

Over Sandurdreef 5-529, Emmen

Welk energielabel heeft Sandurdreef 5-529?