Woning te koop: Scheendijk 13-29, Breukelen
Onder bod
KopenStichtse VechtBreukelenKievitsbuurtScheendijk 13-29

Scheendijk 13-29

Kievitsbuurt, Stichtse Vecht

€ 680.000
Buurt Kievitsbuurt, BreukelenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Populaire buurt voor doorstromers
40% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een bijzondere plek in het groen

Dit is geen gewoon huis, maar een recreatiewoning van 17 m² aan de Scheendijk in Breukelen. Het bouwjaar 1900 geeft het een historische uitstraling, en met energielabel C is het redelijk zuinig. De vraagprijs van €680.000 is aan de hoge kant voor een woning van dit formaat, maar het gaat hier om een uniek object in een prachtige omgeving. Vergelijk het met andere woningen in Stichtse Vecht om een beeld te krijgen.

Kievitsbuurt: rust en ruimte

De buurt Kievitsbuurt is een kleine, rustige buurt met slechts 25 inwoners. Het is een plek waar je de stilte en het groen opzoekt. De meeste huishoudens zijn zonder kinderen, en de gemiddelde huishoudensgrootte is 1,9. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (5) en een omgevingsadressendichtheid van 102, wat betekent dat je hier echt in het buitengebied zit.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Jumbo, op 1,6 km afstand, of bij de Albert Heijn op 1,7 km. Voor de kinderen is er basisschool KBs Willibrordus op 1,7 km, of Openbare Basisschool De Regenboog op 1,8 km. Het dagelijkse leven speelt zich af in een landelijke setting, met voorzieningen op fietsafstand. De gemeente Stichtse Vecht biedt een mix van dorpse rust en stedelijke bereikbaarheid.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Gerwig Makelaardij O.G. | Baerz & Co op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 680.000
Prijs per m²€ 40.000
Woonoppervlakte17m²
Perceeloppervlakte330m²
Bouwjaar1900
EnergielabelC
BuurtKievitsbuurt
WijkBreukelen
GemeenteStichtse Vecht

Locatie

Scheendijk 13-29, Breukelen

Buurt statistieken

Gegevens uit Kievitsbuurt

Inwoners25
Mannen80%
Vrouwen40%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Jumbo
Karel Doormanweg 10-25
1613m
Albert Heijn
Markt 10
1721m
Aldi
Hazeslinger 10
1788m

Scholen

21 binnen 5 km

KBs Willibrordus
Basisonderwijs · 314 leerlingen
1745m
Openbare Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 183 leerlingen
1844m
Christelijke Nationale School De Bijenschans
Basisonderwijs · 98 leerlingen
1974m

Veelgestelde vragen

Over Scheendijk 13-29, Breukelen

Welk energielabel heeft Scheendijk 13-29?

De woning aan Scheendijk 13-29 in Breukelen heeft energielabel C.

Is €680.000 een realistische prijs voor 17 m²?

De prijs van €680.000 is fors voor een oppervlakte van 17 m², maar het is een recreatiewoning met een uniek karakter en een historisch bouwjaar. De locatie in het groen van Breukelen en de schaarste aan dit type objecten kunnen de prijs verklaren. Vergelijk met andere woningen in de regio om te bepalen of het marktconform is.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning van dit type. Label C is een stap boven gemiddeld, maar er is nog ruimte voor verbetering, bijvoorbeeld door isolatie.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?