Woning te koop: Schepenpad 118, Spijkenisse
KopenNissewaardCentrumCentrum-ZuidSchepenpad 118

Schepenpad 118

Centrum-Zuid, Nissewaard

€ 384.500
Buurt Centrum-Zuid, SpijkenisseBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2026
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Albert Heijn op 452m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in het centrum van Spijkenisse

Dit appartement aan het Schepenpad is een nieuwbouwproject met energielabel A+++, wat betekent dat het zeer zuinig is. Met 66 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte woning. De vraagprijs van €384.500 is marktconform voor een nieuwbouwappartement in deze omgeving. Kijk ook naar andere woningen in Nissewaard voor een vergelijking.

Buurt Centrum-Zuid

De buurt Centrum-Zuid is een stedelijk gebied met een hoge dichtheid. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Goed leuk". De buurt telt ruim 2000 inwoners, met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De buurt Centrum-Zuid heeft een levendig karakter, met veel voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn om de hoek (op 452 meter) of de Dirk twee straten verder (556 meter). Ook zijn er scholen in de buurt: obs De Piramide, locatie Groenewoud, op vijf minuten lopen, en o.s.g. De Ring van Putten op dezelfde afstand. De gemeente Nissewaard biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ooms Makelaars Spijkenisse aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 384.500
Prijs per m²€ 5.826
Woonoppervlakte66m²
Perceeloppervlakte1417m²
Bouwjaar2026
EnergielabelA+++
BuurtCentrum-Zuid
WijkCentrum
GemeenteNissewaard

Locatie

Schepenpad 118, Spijkenisse

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Marvin
10-11-2025
Spijkenisse

Goed leuk

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum-Zuid

Inwoners2.090
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Albert Heijn
Nieuwstraat 370
452m
Dirk
Damstraat 27
556m
Albert Heijn
Sterrenhof 18
718m

Scholen

52 binnen 5 km

obs De Piramide, locatie Groenewoud
Basisonderwijs · 83 leerlingen
597m
o.s.g. De Ring van Putten
Voortgezet onderwijs · 1133 leerlingen
615m
Mgr. Bekkersschool
Basisonderwijs · 353 leerlingen
623m

Veelgestelde vragen

Over Schepenpad 118, Spijkenisse

Welk energielabel heeft Schepenpad 118?

De woning aan Schepenpad 118 in Spijkenisse heeft energielabel A+++.

Is €384.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €384.500 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 66 m² in het centrum van Spijkenisse. Het energielabel A+++ en het bouwjaar 2026 maken het een zuinige en moderne woning. Vergelijkbare nieuwbouwappartementen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de buurt Centrum-Zuid om in te wonen?

Centrum-Zuid is een stedelijke buurt met een hoge bevolkingsdichtheid. Er wonen veel alleenstaanden en stellen, maar ook gezinnen. De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 8,38 op basis van één review. Voorzieningen zoals supermarkten, scholen en het centrum zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A+++, het zuinigste label dat er is. Dit betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een minimale ecologische voetafdruk. Je kunt rekenen op een lage energierekening, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je verbruik.

Zijn er scholen in de buurt van Schepenpad 118?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is obs De Piramide, locatie Groenewoud, op 597 meter. Voor voortgezet onderwijs kun je naar o.s.g. De Ring van Putten (615 meter) of Penta De Oude Maas (701 meter).

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 15,4 kilometer afstand. Dit is relatief ver, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de auto of het openbaar vervoer.

Wat voor type woning is dit en is het geschikt voor een starter?

Het is een nieuwbouwappartement van 66 m². De woning is modern, energiezuinig en heeft een compacte indeling. De prijs is aan de hoge kant voor een starter, maar de lage energiekosten kunnen compenseren.