Woning te koop: Schepenpad 126, Spijkenisse
Onder optie
KopenNissewaardCentrumCentrum-ZuidSchepenpad 126

Schepenpad 126

Centrum-Zuid, Nissewaard

€ 377.500
Buurt Centrum-Zuid, SpijkenisseBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2026
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in het centrum van Spijkenisse

Dit appartement aan het Schepenpad staat nog in de steigers, maar belooft een comfortabel thuis te worden. Met energielabel A+++ en een bouwjaar van 2026 is het klaar voor de toekomst. De woning ligt in het bruisende centrum, waar je zo de horeca en winkels inloopt. Voor een prijs van € 377.500 is dit een scherpe instap in de nieuwbouwmarkt. Bekijk ook andere woningen in Nissewaard.

Centrum-Zuid: levendig en stedelijk

De buurt Centrum-Zuid is het kloppende hart van Spijkenisse, met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 8,38 en zegt: "Goed leuk". De buurt telt ruim 2000 inwoners, met een mix van alleenstaanden en gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat zorgt voor een stedelijke sfeer. Lees meer over de buurt Centrum-Zuid.

Dagelijkse routine in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (455 m) of de Dirk twee straten verder (557 m). Ook een Jumbo en Aldi zijn binnen tien minuten fietsen. Ouders kunnen hun kinderen naar obs De Piramide (588 m) of de Mgr. Bekkersschool (614 m) brengen. Voor het voortgezet onderwijs is o.s.g. De Ring van Putten (601 m) een optie. De gemeente Nissewaard biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ooms Makelaars Spijkenisse op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 377.500
Prijs per m²€ 5.720
Woonoppervlakte66m²
Perceeloppervlakte1417m²
Bouwjaar2026
EnergielabelA+++
BuurtCentrum-Zuid
WijkCentrum
GemeenteNissewaard

Locatie

Schepenpad 126, Spijkenisse

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Marvin
10-11-2025
Spijkenisse

Goed leuk

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum-Zuid

Inwoners2.090
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Albert Heijn
Nieuwstraat 370
455m
Dirk
Damstraat 27
557m
Albert Heijn
Sterrenhof 18
729m

Scholen

52 binnen 5 km

obs De Piramide, locatie Groenewoud
Basisonderwijs · 83 leerlingen
588m
o.s.g. De Ring van Putten
Voortgezet onderwijs · 1133 leerlingen
601m
Mgr. Bekkersschool
Basisonderwijs · 353 leerlingen
614m

Veelgestelde vragen

Over Schepenpad 126, Spijkenisse

Welk energielabel heeft Schepenpad 126?

De woning aan Schepenpad 126 in Spijkenisse heeft energielabel A+++.

Is € 377.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van € 377.500 voor een nieuwbouwappartement van 66 m² met energielabel A+++ in het centrum van Spijkenisse is marktconform. Nieuwbouw in een stedelijke omgeving met een hoog voorzieningenniveau rechtvaardigt deze prijs. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Wat is de sfeer in de buurt Centrum-Zuid?

Centrum-Zuid is een levendige, stedelijke buurt met veel winkels, horeca en voorzieningen op loopafstand. De buurt scoort een 8,38 op basis van één bewonersbeoordeling, die het 'goed leuk' noemt. Het is een dichtbevolkte wijk met een mix van alleenstaanden en gezinnen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 15,4 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de auto of bus. Binnen de buurt zijn er voldoende busverbindingen, maar specifieke lijnen worden niet genoemd.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse basisscholen en middelbare scholen op loop- of fietsafstand. Basisscholen zoals obs De Piramide (588 m) en Mgr. Bekkersschool (614 m) zitten om de hoek. Voor voortgezet onderwijs kun je naar o.s.g. De Ring van Putten (601 m) of Penta De Oude Maas (714 m).

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+++, het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten tot gevolg. Nieuwbouw met dit label heeft uitstekende isolatie en vaak een warmtepomp of zonnepanelen.

Hoe veilig is de buurt Centrum-Zuid?

In de buurt zijn in totaal 301 misdrijven geregistreerd. Dat is een relatief hoog aantal, maar past bij een stedelijk centrumgebied met veel winkels en horeca.