Woning te koop: Schepenpad 176, Spijkenisse
KopenNissewaardCentrumCentrum-ZuidSchepenpad 176

Schepenpad 176

Centrum-Zuid, Nissewaard

€ 383.500
Buurt Centrum-Zuid, SpijkenisseBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2026
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Albert Heijn op 467m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouw in het centrum van Spijkenisse

Deze nieuwbouwwoning aan het Schepenpad 176 wordt in 2026 opgeleverd en heeft energielabel A+++. Met 66 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte, maar moderne woning. De vraagprijs van €383.500 is marktconform voor een nieuwbouwappartement in deze prijsklasse. Bekijk ook andere woningen in Nissewaard.

Buurt Centrum-Zuid

De woning ligt in de buurt Centrum-Zuid, een stedelijk gebied met een hoge dichtheid. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,38. Een bewoner zegt: "Goed leuk". De buurt telt ruim 2000 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Het is een levendige omgeving met voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op twee straten verder (467 meter) of de Dirk om de hoek (568 meter). Ook de Jumbo en Aldi zijn binnen tien minuten lopen bereikbaar. Kinderen kunnen naar obs De Piramide, locatie Groenewoud (575 meter) of de Mgr. Bekkersschool (601 meter). Voor voortgezet onderwijs zijn o.s.g. De Ring van Putten en Penta De Oude Maas beide op loopafstand. De gemeente Nissewaard biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ooms Makelaars Spijkenisse aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 383.500
Prijs per m²€ 5.811
Woonoppervlakte66m²
Perceeloppervlakte1417m²
Bouwjaar2026
EnergielabelA+++
BuurtCentrum-Zuid
WijkCentrum
GemeenteNissewaard

Locatie

Schepenpad 176, Spijkenisse

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Marvin
10-11-2025
Spijkenisse

Goed leuk

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum-Zuid

Inwoners2.090
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Albert Heijn
Nieuwstraat 370
467m
Dirk
Damstraat 27
568m
Albert Heijn
Sterrenhof 18
727m

Scholen

52 binnen 5 km

obs De Piramide, locatie Groenewoud
Basisonderwijs · 83 leerlingen
575m
o.s.g. De Ring van Putten
Voortgezet onderwijs · 1133 leerlingen
592m
Mgr. Bekkersschool
Basisonderwijs · 353 leerlingen
601m

Veelgestelde vragen

Over Schepenpad 176, Spijkenisse

Welk energielabel heeft Schepenpad 176?

De woning aan Schepenpad 176 in Spijkenisse heeft energielabel A+++.

Is €383.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €383.500 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 66 m² in Spijkenisse. Het energielabel A+++ betekent lage energiekosten, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 15,4 kilometer afstand, dus voor treinreizen ben je aangewezen op een auto of bus.

Hoe veilig is de buurt Centrum-Zuid?

In de buurt zijn 301 misdrijven geregistreerd, maar dit cijfer zegt niets over de specifieke straat. De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 8,38 uit één review, wat positief is.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de woning?

In de buurtdata wordt geen specifieke parkeersituatie genoemd. Omdat het om nieuwbouw gaat, is het gebruikelijk dat er parkeergelegenheid is, maar check dit bij de makelaar.

Wat is de samenstelling van de buurt?

Centrum-Zuid heeft 2090 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens (490) en een mix van leeftijden. Er zijn 285 huishoudens met kinderen en 225 zonder kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,9.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisonderwijs: obs De Piramide, locatie Groenewoud (575 m) en Mgr. Bekkersschool (601 m). Voortgezet onderwijs: o.s.g. De Ring van Putten (592 m) en Penta De Oude Maas (721 m).

Ooms Makelaars Spijkenisse
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Ooms Makelaars Spijkenisse