Woning te koop: Schepenpad 10, Spijkenisse
Onder optie
KopenNissewaardCentrumCentrum-ZuidSchepenpad 10

Schepenpad 10

Centrum-Zuid, Nissewaard

€ 462.500
Buurt Centrum-Zuid, SpijkenisseBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2026
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in het hart van Spijkenisse

Dit appartement aan het Schepenpad 10 is een nieuwbouwproject met een modern energielabel A+++. Met 84 vierkante meter woonoppervlak biedt het een frisse, duurzame leefomgeving. De woning staat in het centrum van Spijkenisse, waar je direct de levendigheid van de stad ervaart. De vraagprijs van €462.500 is marktconform voor een nieuwbouwappartement in deze omgeving. Vergelijk dit met andere woningen in Nissewaard.

Buurt Centrum-Zuid

De buurt Centrum-Zuid is een stedelijk gebied met een mix van voorzieningen en woningen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: 'Goed leuk'. De buurt telt ruim 2000 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9. Het is een diverse buurt met zowel eenpersoonshuishoudens als gezinnen. De buurt Centrum-Zuid heeft een hoge stedelijkheidsgraad, wat betekent dat alles dichtbij is.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een vers broodje bij de Albert Heijn op 452 meter of bij de Dirk op 556 meter. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals obs De Piramide (597 meter) en de Mgr. Bekkersschool (623 meter) om de hoek. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met o.s.g. De Ring van Putten op 615 meter. De gemeente Nissewaard biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ooms Makelaars Spijkenisse op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 462.500
Prijs per m²€ 5.506
Woonoppervlakte84m²
Perceeloppervlakte1417m²
Bouwjaar2026
EnergielabelA+++
BuurtCentrum-Zuid
WijkCentrum
GemeenteNissewaard

Locatie

Schepenpad 10, Spijkenisse

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Marvin
10-11-2025
Spijkenisse

Goed leuk

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum-Zuid

Inwoners2.090
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Albert Heijn
Nieuwstraat 370
452m
Dirk
Damstraat 27
556m
Albert Heijn
Sterrenhof 18
718m

Scholen

52 binnen 5 km

obs De Piramide, locatie Groenewoud
Basisonderwijs · 83 leerlingen
597m
o.s.g. De Ring van Putten
Voortgezet onderwijs · 1133 leerlingen
615m
Mgr. Bekkersschool
Basisonderwijs · 353 leerlingen
623m

Veelgestelde vragen

Over Schepenpad 10, Spijkenisse

Welk energielabel heeft Schepenpad 10?

De woning aan Schepenpad 10 in Spijkenisse heeft energielabel A+++.

Is €462.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €462.500 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 84 m² met energielabel A+++ in het centrum van Spijkenisse. Nieuwbouw in een stedelijke omgeving met hoge energielabels vraagt doorgaans een premium. De prijs weerspiegelt de moderne afwerking en de gunstige ligging.

Hoe duurzaam is dit appartement met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het hoogste label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit resulteert in lage energiekosten en een minimale CO2-uitstoot. De woning is voorzien van de nieuwste isolatie en installaties, zoals een warmtepomp en zonnepanelen, al zijn deze niet specifiek in de gegevens genoemd.

Wat is de sfeer in de buurt Centrum-Zuid?

Centrum-Zuid is een stedelijke buurt met een mix van woningen en voorzieningen. Een bewoner beoordeelt de buurt met een 8,38 en noemt het 'Goed leuk'. De buurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid en veel voorzieningen op loopafstand, zoals winkels, scholen en horeca.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. Basisscholen zoals obs De Piramide (597 m) en Mgr. Bekkersschool (623 m) zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs zijn o.s.g. De Ring van Putten (615 m) en Penta De Oude Maas (701 m) goede opties.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 15,4 kilometer afstand. Dit is relatief ver, maar de buurt is goed bereikbaar met de auto en er zijn busverbindingen in de omgeving.

Wat voor winkels zijn er in de buurt?

Binnen 800 meter vind je meerdere supermarkten: Albert Heijn (452 m), Dirk (556 m), nog een Albert Heijn (718 m) en Jumbo (777 m). Ook zijn er diverse restaurants en een bibliotheek op loopafstand.