Woning te koop: Schepenpad 182, Spijkenisse
KopenNissewaardCentrumCentrum-ZuidSchepenpad 182

Schepenpad 182

Centrum-Zuid, Nissewaard

€ 391.000
Buurt Centrum-Zuid, SpijkenisseBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2026
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Albert Heijn op 454m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in het hart van Spijkenisse

Dit gloednieuwe appartement aan het Schepenpad 182 in Spijkenisse is een frisse, moderne woning met energielabel A+++. Het is onderdeel van een nieuwbouwproject en wordt in 2026 opgeleverd. Met 66 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €391.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement in deze prijsklasse. Bekijk ook andere woningen in Nissewaard voor een vergelijking.

Centrum-Zuid: een levendige buurt

De woning ligt in de buurt Centrum-Zuid, een stedelijk gebied met een hoge bevolkingsdichtheid. De enige bewoner die een review achterliet, zegt: 'Goed leuk', een korte maar positieve noot. De buurt telt ruim 2000 inwoners, met een mix van alleenstaanden en gezinnen. Het is een plek waar veel te doen is, met voorzieningen om de hoek. Lees meer over de buurt Centrum-Zuid.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Albert Heijn op 454 meter, of naar de Dirk op 556 meter. Ook de Jumbo en een andere Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is obs De Piramide, locatie Groenewoud, op 593 meter, en de Mgr. Bekkersschool op 618 meter. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met o.s.g. De Ring van Putten op 608 meter. De gemeente Nissewaard biedt een compleet voorzieningenniveau.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ooms Makelaars Spijkenisse aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 391.000
Prijs per m²€ 5.924
Woonoppervlakte66m²
Perceeloppervlakte1417m²
Bouwjaar2026
EnergielabelA+++
BuurtCentrum-Zuid
WijkCentrum
GemeenteNissewaard

Locatie

Schepenpad 182, Spijkenisse

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.4
Marvin
10-11-2025
Spijkenisse

Goed leuk

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum-Zuid

Inwoners2.090
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Albert Heijn
Nieuwstraat 370
454m
Dirk
Damstraat 27
556m
Albert Heijn
Sterrenhof 18
723m

Scholen

52 binnen 5 km

obs De Piramide, locatie Groenewoud
Basisonderwijs · 83 leerlingen
593m
o.s.g. De Ring van Putten
Voortgezet onderwijs · 1133 leerlingen
608m
Mgr. Bekkersschool
Basisonderwijs · 353 leerlingen
618m

Veelgestelde vragen

Over Schepenpad 182, Spijkenisse

Welk energielabel heeft Schepenpad 182?

De woning aan Schepenpad 182 in Spijkenisse heeft energielabel A+++.

Is €391.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €391.000 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 66 m² in Spijkenisse. Het energielabel A+++ betekent zeer lage energiekosten, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijk met andere nieuwbouw in de buurt om te zien of het binnen je budget past.

Wat is de opleverdatum van deze nieuwbouwwoning?

Het appartement wordt in 2026 opgeleverd. Het is nu nog in aanbouw, dus je kunt de indeling mogelijk nog beïnvloeden. Neem contact op met de makelaar voor de exacte planning.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de woning?

In de buurtgegevens wordt geen specifieke parkeersituatie genoemd. Centrum-Zuid is een stedelijk gebied met een hoge dichtheid, dus parkeren kan een uitdaging zijn. Informeer bij de makelaar naar parkeergelegenheid.

Wat is de samenstelling van de buurt?

Centrum-Zuid heeft 2090 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens (490) en huishoudens met kinderen (285). De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,9. Het is een diverse buurt met een mix van leeftijden, van jong tot oud.

Zijn er winkels en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn (454 m) en Dirk (556 m). Ook zijn er basisscholen zoals obs De Piramide (593 m) en voortgezet onderwijs zoals o.s.g. De Ring van Putten (608 m).

Ooms Makelaars Spijkenisse
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Ooms Makelaars Spijkenisse
huispedia.nl
Bekijk
Ooms Makelaars Spijkenisse
funda.nl
Bekijk