Woning te koop: Schoffel 20A-21, De Goorn

Schoffel 20A-21

De Goorn Verspreide huizen, Koggenland

€ 159.500
Buurt De Goorn Verspreide huizen, De GoornBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Al 282 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 54 dagen
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouw in het groene De Goorn

Dit is een gloednieuw appartement in De Goorn, een dorp in de gemeente Koggenland. Met 50 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar compleet. De woning wordt opgeleverd in 2025, dus je kunt er straks helemaal zelf de indeling bepalen. De vraagprijs van €159.500 is marktconform voor deze nieuwbouw in de regio. Bekijk ook andere woningen in Koggenland.

De buurt: De Goorn Verspreide huizen

De buurt is rustig en landelijk, met veel eengezinswoningen en groen om je heen. Het is een kleine gemeenschap van ongeveer 130 inwoners, waarvan een groot deel in gezinnen woont. De sfeer is dorps en gemoedelijk. Meer over de buurt De Goorn Verspreide huizen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op een paar minuten lopen, of bij Lidl iets verderop. De dichtstbijzijnde basisschool, De Grosthuizer Basisschool, zit om de hoek. Ook zijn er andere scholen zoals De Sprankeling en Basisschool de Ieveling op loopafstand. Het dorp heeft een restaurant, een park en een bibliotheek binnen handbereik. De gemeente Koggenland biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via HOFFSTAD Bedrijfsmakelaars OG aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 159.500
Prijs per m²€ 3.190
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte5139m²
Bouwjaar2025
BuurtDe Goorn Verspreide huizen
WijkDe Goorn
GemeenteKoggenland

Locatie

Schoffel 20A-21, De Goorn

Buurt statistieken

Gegevens uit De Goorn Verspreide huizen

Inwoners130
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit De Goorn Verspreide huizen

Woningvoorraad47
Gem. WOZ-waarde€ 520.000
Koopwoningen91%
Huurwoningen9%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Albert Heijn
Vijverhof 9
1482m
Lidl
Vijverhof 42
1684m
AH to go
Rijksweg A7 1
4699m

Scholen

7 binnen 5 km

De Grosthuizer Basisschool
Basisonderwijs · 57 leerlingen
604m
De Sprankeling
Basisonderwijs · 308 leerlingen
1141m
Basisschool de Ieveling
Basisonderwijs · 253 leerlingen
1168m

Veelgestelde vragen

Over Schoffel 20A-21, De Goorn

Is €159.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 50 m² in De Goorn. In de buurt is de gemiddelde prijs per vierkante meter €3.190, wat precies overeenkomt met deze vraagprijs. Er zijn weinig vergelijkbare woningen te koop in de buurt, dus het is een redelijke prijs voor een gloednieuw huis.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement in een nieuwbouwproject, opgeleverd in 2025. Het heeft 50 m² woonoppervlak en is bedoeld als koopwoning. Omdat het nieuwbouw is, kun je rekenen op moderne isolatie en energiezuinigheid, al is het exacte energielabel nog niet bekend.

Hoe is het leven in De Goorn?

De Goorn is een rustig dorp in de gemeente Koggenland, met veel groen en een hechte gemeenschap. De buurt 'De Goorn Verspreide huizen' is kleinschalig, met vooral eengezinswoningen. Er zijn basisvoorzieningen zoals supermarkten, scholen en een park op loopafstand, maar voor uitgebreidere winkels of uitgaansgelegenheden ben je aangewezen op omliggende plaatsen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is De Grosthuizer Basisschool op 600 meter. Ook De Sprankeling en Basisschool de Ieveling zitten op ongeveer een kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je reizen naar een plaats op 7,4 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 7,3 km afstand. Dat is goed te doen met de fiets of auto, maar niet op loopafstand.

Wat is de sfeer in de buurt?

De buurt is rustig en landelijk, met veel gezinnen. Er zijn weinig voorzieningen direct om de hoek, maar de basis is er: een supermarkt, basisschool en park. Het is een plek voor wie van rust en ruimte houdt.