Woning te koop: Schonenvaardersstraat 14, Deventer
KopenDeventerRivierenwijk en BergweideIndustrieterreinSchonenvaardersstraat 14

Schonenvaardersstraat 14

Industrieterrein, Deventer

€ 1.250.000
Buurt Industrieterrein, DeventerBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 1641m²
1641m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een bedrijfspand met karakter

Dit markante bedrijfspand aan de Schonenvaardersstraat 14 in Deventer ademt de sfeer van een robuuste, functionele werkomgeving. Met een oppervlakte van maar liefst 1.641 m² en een energielabel A+ is het een duurzame en ruime werklocatie. De vraagprijs van €1.250.000 is marktconform voor een object van deze omvang in de regio. Bekijk ook andere woningen in Deventer voor vergelijkbare opties.

De buurt: Industrieterrein

Het pand staat in de buurt Industrieterrein, een bedrijvige omgeving met 210 inwoners en een mix van woningen en bedrijven. De buurt kent een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0 en een redelijk evenwichtige leeftijdsopbouw. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, werkgerichte wijk.

Leven in de straat

Doordeweeks is het hier een komen en gaan van ondernemers en werknemers. Voor de lunch of boodschappen loop je in een paar minuten naar de Lidl (om de hoek) of Jumbo (twee straten verder). Ook zijn er diverse scholen in de buurt, zoals Kindcentrum Rivierenwijk (vijf minuten lopen) en Het Stormink (tien minuten lopen). De gemeente Deventer biedt een complete stedelijke omgeving met alle voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via BMO Bedrijfsmakelaardij BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.250.000
Prijs per m²€ 762
Woonoppervlakte1641m²
Perceeloppervlakte1406m²
Bouwjaar1961
EnergielabelA+
BuurtIndustrieterrein
WijkRivierenwijk en Bergweide
GemeenteDeventer

Locatie

Schonenvaardersstraat 14, Deventer

Buurt statistieken

Gegevens uit Industrieterrein

Inwoners210
Mannen62%
Vrouwen36%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Lidl
Deltaplein 15
744m
Jumbo
Boreelplein 4
841m
Aldi
Beestenmarkt 3
1071m

Scholen

45 binnen 5 km

Kindcentrum Rivierenwijk
Basisonderwijs · 314 leerlingen
503m
Het Stormink
Voortgezet onderwijs · 1262 leerlingen
1093m
Deventer Leerschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 206 leerlingen
1336m

Veelgestelde vragen

Over Schonenvaardersstraat 14, Deventer

Welk energielabel heeft Schonenvaardersstraat 14?

De woning aan Schonenvaardersstraat 14 in Deventer heeft energielabel A+.

Is €1.250.000 een realistische prijs voor dit bedrijfspand?

De vraagprijs van €1.250.000 is marktconform voor een bedrijfspand van 1.641 m² met energielabel A+ in Deventer. De prijs per vierkante meter ligt rond de €762, wat gebruikelijk is voor grotere bedrijfsruimtes in deze regio. Het energielabel A+ is een pluspunt dat de exploitatiekosten laag houdt.

Wat is de ligging van dit pand ten opzichte van de snelweg?

Het pand ligt in de buurt Industrieterrein in Deventer. Het treinstation ligt op 2,1 km afstand, wat handig is voor woon-werkverkeer.

Zijn er voldoende parkeermogelijkheden bij dit pand?

In de beschikbare gegevens wordt geen specifieke parkeersituatie genoemd.

Wat is de staat van onderhoud van dit bedrijfspand?