Woning te koop: Schoneveld 1B-31, Breskens

Schoneveld 1B-31

Verspreide huizen Breskens, Sluis

€ 359.000
Buurt Verspreide huizen Breskens, BreskensBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 2132m²
3453% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 153 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 76 dagen
Populaire buurt voor doorstromers
42% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze woning aan het Schoneveld in Breskens is een ruime koopwoning met een woonoppervlak van maar liefst 2132 m². Het bouwjaar 1978 geeft het een solide basis. Met een vraagprijs van €359.000 is dit een opvallend aanbod, zeker gezien de enorme oppervlakte. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs per m² in de buurt ligt rond de €6163, maar hier betaal je relatief weinig per vierkante meter. Het is een scherpe prijs voor wie veel ruimte zoekt. Bekijk ook andere woningen in Sluis voor een breder beeld.

Buurt Verspreide huizen Breskens

De buurt Verspreide huizen Breskens is een rustige, landelijke omgeving met 330 inwoners. Het is een plek waar veel ouderen wonen, maar ook gezinnen vinden er hun thuis. De sfeer is er gemoedelijk en ruim opgezet. De buurt Verspreide huizen Breskens kenmerkt zich door een hoog percentage koopwoningen (84%) en een lage stedelijkheidsgraad. Het is een buurt waar je de ruimte hebt.

Leven in de straat

In de ochtend haal je verse broodjes bij de Jumbo, die op loopafstand ligt. Voor de dagelijkse boodschappen is er ook PLUS in de buurt. Kinderen kunnen naar Openbare Basisschool De Zeemeeuw, twee straten verder, of naar Basisschool De Meerstromen, iets verderop. Het is een rustige omgeving waar het dagelijks leven zich in een laag tempo afspeelt. De gemeente Sluis biedt daarnaast voldoende voorzieningen voor ontspanning, zoals restaurants en parken.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dop Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 359.000
Prijs per m²€ 168
Woonoppervlakte2132m²
Perceeloppervlakte5920m²
Bouwjaar1978
BuurtVerspreide huizen Breskens
WijkBreskens
GemeenteSluis

Locatie

Schoneveld 1B-31, Breskens

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Breskens

Inwoners330
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Verspreide huizen Breskens

Woningvoorraad215
Gem. WOZ-waarde€ 394.000
Koopwoningen84%
Huurwoningen12%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Burgemeester van Zuijenstraat 79
1167m
PLUS
Spuiplein 49
1937m
SPAR
Dorpsstraat 2
5431m

Scholen

2 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Zeemeeuw
Basisonderwijs · 269 leerlingen
1991m
Basisschool De Meerstromen
Basisonderwijs · 72 leerlingen
3111m

Veelgestelde vragen

Over Schoneveld 1B-31, Breskens

Is €359.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €359.000 is opvallend laag gezien de enorme oppervlakte van 2132 m². Ter vergelijking: de gemiddelde verkoopprijs in de buurt ligt rond de €541.273, maar dat is voor woningen met een gemiddelde oppervlakte van 60 m². Deze woning is uitzonderlijk ruim, dus de prijs per m² is zeer gunstig. Het is een scherpe prijs voor wie veel vierkante meters zoekt.

Hoe is de buurt Verspreide huizen Breskens om in te wonen?

De buurt is rustig en landelijk, met veel ruimte en een laag inwonertal. Het is een omgeving waar vooral ouderen en gezinnen wonen. De voorzieningen zoals supermarkten en basisscholen zijn binnen een paar kilometer bereikbaar. Het is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt.

Wat is de gemiddelde prijs per m² in deze buurt?

De gemiddelde prijs per m² voor koopwoningen in de buurt is €6163. Deze woning heeft een vraagprijs van €359.000 voor 2132 m², wat neerkomt op ongeveer €168 per m². Dat is aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde, wat deze woning bijzonder maakt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen binnen 5 km: Openbare Basisschool De Zeemeeuw op ongeveer 2 km en Basisschool De Meerstromen op ongeveer 3,1 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een stad verderop, want de dichtstbijzijnde school is op 11,1 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 45,4 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor openbaar vervoer ben je vooral aangewezen op de auto of bus.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning is niet specifiek vermeld in de gegevens. In de buurt heeft 40% van de woningen label A, 20% label B, 20% label C en 20% label D of lager. Het is goed om bij de makelaar te informeren naar het exacte label.

Dop Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.