Woning te koop: Schoneveld 1B124, Breskens

Schoneveld 1B124

Verspreide huizen Breskens, Sluis

€ 320.000
Buurt Verspreide huizen Breskens, BreskensBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 2132m²
3453% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor doorstromers
42% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale woning in een rustige omgeving

Dit huis aan Schoneveld in Breskens biedt een enorme woonoppervlakte van 2132 m², wat uitzonderlijk is voor een woning in deze prijsklasse. Het bouwjaar 1978 geeft het een solide basis, en de prijs van € 320.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Sluis.

De buurt: Verspreide huizen Breskens

De buurt Verspreide huizen Breskens is een rustige, landelijke omgeving met veel eengezinswoningen. De bevolking bestaat voornamelijk uit 45-plussers, en de buurt heeft een laag criminaliteitscijfer. Het is een plek waar rust en ruimte centraal staan.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op ongeveer een kwartier lopen. Ook PLUS is op loopafstand. In de buurt zijn twee basisscholen: Openbare Basisschool De Zeemeeuw en Basisschool De Meerstromen, beide op fietsafstand. De gemeente Sluis biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een park op loopafstand.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Tournois Makelaardij Breskens NVM op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 320.000
Prijs per m²€ 150
Woonoppervlakte2132m²
Perceeloppervlakte5920m²
Bouwjaar1978
BuurtVerspreide huizen Breskens
WijkBreskens
GemeenteSluis

Locatie

Schoneveld 1B124, Breskens

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Breskens

Inwoners330
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Verspreide huizen Breskens

Woningvoorraad215
Gem. WOZ-waarde€ 394.000
Koopwoningen84%
Huurwoningen12%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Burgemeester van Zuijenstraat 79
1167m
PLUS
Spuiplein 49
1937m
SPAR
Dorpsstraat 2
5431m

Scholen

2 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Zeemeeuw
Basisonderwijs · 269 leerlingen
1991m
Basisschool De Meerstromen
Basisonderwijs · 72 leerlingen
3111m

Veelgestelde vragen

Over Schoneveld 1B124, Breskens

Is € 320.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 320.000 ligt iets onder de mediaanprijs van € 340.000 in de buurt. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is € 541.273, maar dat is inclusief duurdere woningen. Gezien de enorme oppervlakte van 2132 m² is de prijs per m² laag, wat deze woning interessant maakt voor wie veel ruimte zoekt.

Hoe is de buurt Verspreide huizen Breskens om in te wonen?

Het is een rustige, landelijke buurt met veel eengezinswoningen. De bevolking bestaat vooral uit oudere bewoners, en er zijn weinig voorzieningen op loopafstand. Wel zijn er supermarkten en scholen binnen een paar kilometer. De buurt heeft een laag aantal misdrijven.

Wat is de ligging van deze woning ten opzichte van voorzieningen?

De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) is op 1,2 km, en de dichtstbijzijnde basisschool (Openbare Basisschool De Zeemeeuw) op 2 km. Een huisartsenpraktijk is op 2,2 km. Het treinstation is ver weg (45 km), dus je bent aangewezen op de auto of fiets.