Woning te koop: Schoneveld 1E085, Breskens

Schoneveld 1E085

Verspreide huizen Breskens, Sluis

€ 175.000
Buurt Verspreide huizen Breskens, BreskensBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 2132m²
3453% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor doorstromers
42% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Breskens

Dit vrijstaande huis aan Schoneveld 1E085 in Breskens biedt een enorme oppervlakte van 2132 m². Het bouwjaar 1978 en energielabel D geven het een solide basis. Met een vraagprijs van €175.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere woningen in Sluis.

Buurt Verspreide huizen Breskens

De buurt Verspreide huizen Breskens is rustig en landelijk, met 330 inwoners en veel 45-plussers. Het is een plek waar je elkaar kent. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews, maar de sfeer is er een van vrijheid en natuur. De buurt Verspreide huizen Breskens kenmerkt zich door een laag stedelijkheidsniveau.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 1,2 km afstand, of PLUS op 1,9 km. Kinderen gaan naar Openbare Basisschool De Zeemeeuw (2 km) of Basisschool De Meerstromen (3,1 km). Het is een omgeving waar je rust vindt, maar niet geïsoleerd bent. De gemeente Sluis biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,4 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Tournois Makelaardij Breskens NVM op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 175.000
Prijs per m²€ 82
Woonoppervlakte2132m²
Perceeloppervlakte5920m²
Bouwjaar1978
EnergielabelD
BuurtVerspreide huizen Breskens
WijkBreskens
GemeenteSluis

Locatie

Schoneveld 1E085, Breskens

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Breskens

Inwoners330
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Verspreide huizen Breskens

Woningvoorraad215
Gem. WOZ-waarde€ 394.000
Koopwoningen84%
Huurwoningen12%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Burgemeester van Zuijenstraat 79
1167m
PLUS
Spuiplein 49
1937m
SPAR
Dorpsstraat 2
5431m

Scholen

2 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Zeemeeuw
Basisonderwijs · 269 leerlingen
1991m
Basisschool De Meerstromen
Basisonderwijs · 72 leerlingen
3111m

Veelgestelde vragen

Over Schoneveld 1E085, Breskens

Welk energielabel heeft Schoneveld 1E085?

De woning aan Schoneveld 1E085 in Breskens heeft energielabel D.

Is €175.000 een realistische prijs voor dit huis?

Ja, de prijs is opvallend laag vergeleken met de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €316.725. De woning heeft een groot oppervlak van 2132 m², maar energielabel D en een bouwjaar uit 1978. Het is een uniek aanbod in een rustige omgeving.

Hoe groot is het woonoppervlak precies?

Het woonoppervlak is 2132 m², wat extreem veel is voor een woning in deze prijsklasse. Ter vergelijking: het gemiddelde in de buurt is 60 m². Dit biedt veel mogelijkheden voor indeling en gebruik.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 40% van de koopwoningen label A, dus er zijn zuinigere opties. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een huis van dit bouwjaar.