Woning te koop: Schorrebloem 36, Nieuwvliet

Schorrebloem 36

Nieuwvliet-Bad-Oost en -West, Sluis

€ 205.000
Buurt Nieuwvliet-Bad-Oost en -West, NieuwvlietBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
44% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een vakantiehuis in Nieuwvliet

Dit appartement aan de Schorrebloem 36 in Nieuwvliet is een fijne uitvalsbasis voor wie van de kust houdt. Met 48 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De woning uit 1987 is goed onderhouden en ligt op loopafstand van het strand. Voor €205.000 is dit een scherpe prijs voor een woningen in Sluis in deze populaire badplaats.

De buurt: Nieuwvliet-Bad-Oost en -West

De buurt Nieuwvliet-Bad-Oost en -West is een rustige kustwijk met veel vakantiehuizen. Het is er heerlijk stil, met de duinen en zee op loopafstand. De buurt telt slechts 45 inwoners, vooral 25- tot 45-jarigen en ouderen. Er zijn geen gezinnen met kinderen, wat de rust verklaart. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er geen bewonersfeedback om te delen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die op ruim 6 kilometer afstand ligt, een kort ritje met de auto. Ook de Aldi en Albert Heijn zijn binnen 7,5 kilometer bereikbaar. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Openbare Basisschool De Kustschool op 3,7 kilometer en Basisschool De Meerstromen op 4,3 kilometer. Het voortgezet onderwijs is verder weg, met het Zwin College op 7,6 kilometer. De gemeente Sluis biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 700 meter.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Tak Makelaardij & Taxaties en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 205.000
Prijs per m²€ 4.271
Woonoppervlakte48m²
Perceeloppervlakte4636m²
Bouwjaar1987
BuurtNieuwvliet-Bad-Oost en -West
WijkNieuwvliet
GemeenteSluis

Locatie

Schorrebloem 36, Nieuwvliet

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuwvliet-Bad-Oost en -West

Inwoners45
Mannen44%
Vrouwen56%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Jumbo
Burgemeester van Zuijenstraat 79
6949m
Aldi
Veerhoeklaan 5A
7371m
Albert Heijn
Torenweidelaan 2
7393m

Scholen

2 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Kustschool
Basisonderwijs · 79 leerlingen
3674m
Basisschool De Meerstromen
Basisonderwijs · 72 leerlingen
4303m

Veelgestelde vragen

Over Schorrebloem 36, Nieuwvliet

Is €205.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €205.000 voor een appartement van 48 m² in Nieuwvliet is marktconform. Het is een compacte woning in een rustige badplaats, dicht bij het strand. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs lijkt in lijn met wat je voor een vakantiehuis in deze omgeving mag verwachten.

Hoe ver is het naar het strand?

Het strand van Nieuwvliet ligt op loopafstand van de woning. Je kunt er binnen enkele minuten lopen zijn.

Zijn er winkels en voorzieningen in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is Jumbo op 6,9 kilometer, gevolgd door Aldi en Albert Heizen op ruim 7 kilometer. Voor dagelijkse boodschappen ben je dus aangewezen op de auto. Een restaurant vind je op 700 meter. Scholen en een huisartsenpraktijk liggen op 4 tot 9 kilometer afstand.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt Nieuwvliet-Bad-Oost en -West is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 362 adressen per vierkante kilometer. Dat betekent veel rust en ruimte, typisch voor een kustplaats.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1987?

Een woning uit 1987 is inmiddels bijna 40 jaar oud. Het onderhoud hangt af van hoe de vorige eigenaar het heeft bijgehouden. Denk aan zaken als schilderwerk, dak en installaties.

Is er openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 53 kilometer afstand, dus dat is niet praktisch voor dagelijks gebruik.

Zijn er veel toeristen in de buurt?

Nieuwvliet is een badplaats, dus in het hoogseizoen zijn er veel vakantiegangers. De buurt zelf heeft maar 45 inwoners, wat aangeeft dat het vooral om vakantiehuizen gaat. Buiten het seizoen is het er rustig.