Woning te koop: Schotersingel 85, Haarlem
18 uur geleden ontdekt
KopenHaarlemTransvaalwijkFrans HalsbuurtSchotersingel 85

Schotersingel 85

Frans Halsbuurt, Haarlem

€ 1.900.000
Buurt Frans Halsbuurt, HaarlemBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 235m²
16% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 438m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig herenhuis aan de Schotersingel

Deze royale woning van 235 m² aan de Schotersingel ademt de charme van 1900. Met energielabel C is het een klassiek huis met een moderne zuinigheid. De vraagprijs van €1.900.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Bekijk ook andere woningen in Haarlem.

Frans Halsbuurt: rustig en centraal

De Frans Halsbuurt is een rustige buurt met veel groen en een mix van bewoners. De meeste woningen zijn voor de oorlog gebouwd, en het is een geliefde wijk voor wie van historische architectuur houdt. Meer over de buurt Frans Halsbuurt.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je boodschappen loop je twee straten verder naar Albert Heijn of Dekamarkt. Basisschool De Ark zit naast de deur, en ook kinderdagverblijven en een park zijn op loopafstand. De gemeente Haarlem biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aangeboden via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via Mooijekind Vleut Makelaars Haarlem en Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.900.000
Prijs per m²€ 8.085
Woonoppervlakte235m²
Perceeloppervlakte230m²
Bouwjaar1900
EnergielabelC
BuurtFrans Halsbuurt
WijkTransvaalwijk
GemeenteHaarlem

Locatie

Schotersingel 85, Haarlem

Buurt statistieken

Gegevens uit Frans Halsbuurt

Inwoners1.940
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Frans Halsbuurt

Woningvoorraad974
Gem. WOZ-waarde€ 476.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

48 binnen 5 km

Albert Heijn
Santpoorterstraat 41
438m
AH to go
Kennemerplein 14
441m
Dekamarkt
Mr. Cornelisstraat 52-56
561m

Scholen

104 binnen 5 km

Basisschool De Ark
Basisonderwijs · 593 leerlingen
263m
ISK Haarlem
Voortgezet onderwijs · 274 leerlingen
368m
Basisschool de Werkschuit
Basisonderwijs · 191 leerlingen
427m

Veelgestelde vragen

Over Schotersingel 85, Haarlem

Welk energielabel heeft Schotersingel 85?

De woning aan Schotersingel 85 in Haarlem heeft energielabel C.

Is €1.900.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.900.000 is fors hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€663.400) en ook boven de gemiddelde vraagprijs van €1.082.500. Het is een grote woning van 235 m², wat de prijs deels verklaart. Of het marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Wat is de sfeer in de Frans Halsbuurt?

De Frans Halsbuurt is een rustige, groene buurt met veel vooroorlogse bebouwing. Het is populair bij gezinnen en ouderen, met een mix van koop- en huurwoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, aangename woonomgeving.