Woning te koop: Schuitenberg 32E, Roermond
KopenRoermondCentrumBinnenstadSchuitenberg 32E

Schuitenberg 32E

Binnenstad, Roermond

€ 215.000
Buurt Binnenstad, RoermondBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Al 407 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 79 dagen
Ekoplaza op 294m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in de Binnenstad

Dit appartement aan de Schuitenberg in Roermond is in 2022 opgeleverd en voelt dan ook als nieuw. Met 52 m² woonoppervlak is het compact, maar slim ingedeeld. De ligging in de Binnenstad betekent dat je midden in het centrum woont, met winkels en horeca op loopafstand. De vraagprijs van €215.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere woningen in Roermond.

Buurt Binnenstad

De Binnenstad is de levendige kern van Roermond, met veel voorzieningen en een hoge dichtheid. Het is een buurt met veel alleenstaanden en jonge huishoudens. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stedelijke omgeving is met een mix van koop- en huurwoningen. De buurt Binnenstad heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,4, wat past bij het karakter van een centrumwijk.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je je boodschappen bij de Ekoplaza om de hoek (twee straten verder) of bij de Jumbo op vijf minuten lopen. Voor kinderen is er Basisschool De Steenen Brug op loopafstand, en ook Openbare Basisschool aan de Roer is goed bereikbaar. De gemeente Roermond biedt verder alle stedelijke voorzieningen, van restaurants tot het treinstation op tien minuten lopen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder MMX Makelaars op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 april 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 215.000
Prijs per m²€ 4.135
Woonoppervlakte52m²
Perceeloppervlakte226m²
Bouwjaar2022
BuurtBinnenstad
WijkCentrum
GemeenteRoermond

Locatie

Schuitenberg 32E, Roermond

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners6.060
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad4.138
Gem. WOZ-waarde€ 252.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Ekoplaza
Dr. Leursstraat 19a
294m
Jumbo
Roersingelpassage 5
486m
Aldi
Nassaustraat 78
719m

Scholen

31 binnen 5 km

Basisschool De Steenen Brug
Basisonderwijs · 202 leerlingen
329m
Openbare Basisschool aan de Roer
Basisonderwijs · 328 leerlingen
855m
De Zonnewijzer
Basisonderwijs · 170 leerlingen
862m

Veelgestelde vragen

Over Schuitenberg 32E, Roermond

Is €215.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is aan de scherpe kant. De gemiddelde vraagprijs in de Binnenstad is €431.153, maar dat is inclusief veel grotere woningen. Dit appartement is 52 m², terwijl het buurtgemiddelde 163 m² is. De prijs per m² is ongeveer €4.135, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €3.188 per m², maar dat is logisch voor een kleinere, nieuwe woning in het centrum.

Hoe is de buurt Binnenstad om in te wonen?

De Binnenstad is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen. Het is er levendig, met winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden. De misdaadcijfers zijn met 932 incidenten per jaar relatief hoog, maar dat past bij een centrumgebied.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning is niet specifiek vermeld in de gegevens. Omdat het een nieuwbouwappartement uit 2022 is, mag je een hoog energielabel verwachten, waarschijnlijk A of hoger. In de buurt heeft 48,9% van de woningen energielabel A of A+.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de woning?

In de gegevens wordt geen parkeergelegenheid genoemd. Omdat de woning in de Binnenstad ligt, is parkeren waarschijnlijk beperkt en mogelijk betaald. Het is aan te raden om bij de makelaar te informeren naar specifieke parkeermogelijkheden.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Roermond ligt op 1,0 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Dat is handig voor reizen naar omliggende steden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool De Steenen Brug ligt op 329 meter, Openbare Basisschool aan de Roer op 855 meter en De Zonnewijzer op 862 meter. Ook zijn er scholen voor voortgezet onderwijs op 1,7 km.

MMX Makelaars