Woning te huur: Sint Christoffelstraat 1, Roermond
HurenRoermondCentrumBinnenstadSint Christoffelstraat 1

Sint Christoffelstraat 1

Binnenstad, Roermond

€ 1.250 p.m.
Buurt Binnenstad, RoermondBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 290m²
290m² woonoppervlakte
Al 378 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 21 dagen
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de Binnenstad

Dit appartement aan de Sint Christoffelstraat ademt stadsleven. Met 290 m² woonoppervlak is het een flinke woning, midden in de historische binnenstad van Roermond. De huurprijs van €1.250 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze buurt. Bekijk ook andere huurwoningen in Roermond voor een idee van het aanbod.

De buurt Binnenstad

De Binnenstad is een levendige, dichtbevolkte buurt met veel eenpersoonshuishoudens. Het is een plek waar veel jonge mensen en ouderen wonen, en waar je de dagelijkse boodschappen om de hoek kunt doen. Op basis van de beschikbare gegevens is er nog geen bewonersreview om te citeren. De buurt kent een hoge stedelijkheidsgraad, met veel voorzieningen op loopafstand. Lees meer over de buurt Binnenstad.

Leven in de straat

's Ochtends haal je verse broodjes bij de Jumbo, twee straten verder. Voor de dagelijkse boodschappen is ook de Ekoplaza om de hoek en Albert Heijn op tien minuten lopen. Kinderen gaan naar Basisschool De Steenen Brug, op vijf minuten lopen, of naar de Openbare Basisschool aan de Roer, op tien minuten. De gemeente Roermond biedt een compleet stedelijk leven met alle voorzieningen binnen handbereik.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 april 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.250 p.m.
Prijs per m²€ 4 p.m.
Woonoppervlakte290m²
Perceeloppervlakte855m²
Bouwjaar1985
EnergielabelA+
BuurtBinnenstad
WijkCentrum
GemeenteRoermond

Locatie

Sint Christoffelstraat 1, Roermond

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners6.060
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad4.138
Gem. WOZ-waarde€ 252.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Jumbo
Roersingelpassage 5
261m
Ekoplaza
Dr. Leursstraat 19a
338m
Albert Heijn
Godsweerdersingel 74
617m

Scholen

31 binnen 5 km

Basisschool De Steenen Brug
Basisonderwijs · 202 leerlingen
402m
Openbare Basisschool aan de Roer
Basisonderwijs · 328 leerlingen
922m
PCB Willem de Zwijger
Basisonderwijs · 134 leerlingen
944m

Veelgestelde vragen

Over Sint Christoffelstraat 1, Roermond

Welk energielabel heeft Sint Christoffelstraat 1?

De woning aan Sint Christoffelstraat 1 in Roermond heeft energielabel A+.

Is €1.250 een realistische huurprijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €1.250 ligt rond de mediaan van €1.225 voor huurwoningen in de buurt Binnenstad. Het is daarmee een marktconforme prijs voor een appartement van 290 m². Houd er rekening mee dat de gemiddelde huurprijs per m² in de buurt €12,06 is, wat voor deze woning neerkomt op €4,31 per m², fors lager dan gemiddeld, wat de prijs aantrekkelijk maakt.

Hoe snel worden huurwoningen in de Binnenstad verhuurd?

Huurwoningen in de Binnenstad worden gemiddeld in 21 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er vraag is naar huurwoningen in deze buurt. Het is dus goed om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt daardoor lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met een lager label. Dit is gunstig voor de maandelijkse lasten.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de Binnenstad is zeer goed voorzien. Binnen loopafstand vind je meerdere supermarkten (Jumbo, Ekoplaza, Albert Heijn), basisscholen, een treinstation op 1 km, en een park op 0,8 km. Ook zijn er veel restaurants en een bibliotheek in de buurt.

Hoe veilig is de Binnenstad?

In de CBS-data over de buurt worden 932 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief hoog, wat past bij een stedelijk centrumgebied met veel winkels en horeca.

Is dit appartement geschikt voor een gezin?

Met 290 m² is er zeker ruimte voor een gezin, maar de buurt bestaat voor een groot deel uit eenpersoonshuishoudens (2805 van de 4138 huishoudens). Er zijn maar 395 huishoudens met kinderen. De buurt is levendig en stedelijk, wat minder rustig kan zijn dan een woonwijk. Er zijn wel basisscholen op loopafstand.

Funda
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.