Woning te koop: Skânserwei 28-602, Eanjum

Skânserwei 28-602

Oostmahorn, Noardeast-Fryslân

€ 235.000
Buurt Oostmahorn, EanjumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 1686m²
1686m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
39% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan het water

Dit vrijstaande huis in Eanjum biedt een unieke combinatie van rust en ruimte, met een perceel van maar liefst 1686 m². Het is een recreatiewoning uit 2006 met energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €235.000 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook andere woningen in Noardeast-Fryslân voor vergelijkbare opties.

De buurt Oostmahorn

De woning ligt in de buurt Oostmahorn, een kleine kern met ongeveer 90 inwoners. Het is een rustige omgeving, waar veel ouderen wonen en de meeste huizen koopwoningen zijn. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een hechte, stille gemeenschap zien.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op twee straten verder (ruim 2 km). De dichtstbijzijnde basisschool is Christelijke Basisschool De Eker, ook op loopafstand. Een restaurant vind je om de hoek, op 300 meter. De gemeente Noardeast-Fryslân biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 2,7 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vakantiemakelaar op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 235.000
Prijs per m²€ 139
Woonoppervlakte1686m²
Perceeloppervlakte1564m²
Bouwjaar2006
EnergielabelB
BuurtOostmahorn
WijkAnjum - Noordoost
GemeenteNoardeast-Fryslân

Locatie

Skânserwei 28-602, Eanjum

Buurt statistieken

Gegevens uit Oostmahorn

Inwoners90
Mannen56%
Vrouwen44%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Buorfinne 1
2211m
Aldi
Willem Loréweg 2A
10190m
SPAR
Dorpsstraat 1
10367m

Scholen

2 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Eker
Basisonderwijs · 109 leerlingen
1998m
Skoalle mei de Bibel 'De Griffel'
Basisonderwijs · 69 leerlingen
4734m

Veelgestelde vragen

Over Skânserwei 28-602, Eanjum

Welk energielabel heeft Skânserwei 28-602?

De woning aan Skânserwei 28-602 in Eanjum heeft energielabel B.

Is €235.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €235.000 is marktconform voor een recreatiewoning met een groot perceel in deze regio. Het energielabel B en het bouwjaar 2006 zijn gunstig. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Oostmahorn?

Oostmahorn is een rustige kern in Noardeast-Fryslân. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 17,6 km afstand. De auto is dan ook de meest praktische vervoersoptie. De omgevingsadressendichtheid is laag (149), wat duidt op een landelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen binnen 5 km: Christelijke Basisschool De Eker (2 km) en Skoalle mei de Bibel 'De Griffel' (4,7 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een stad op 14,2 km afstand.