Woning te koop: Skimmiatuin 19, Pijnacker
Verkocht onder voorbehoud

Skimmiatuin 19

Tuindershof, Pijnacker-Nootdorp

€ 879.000
Buurt Tuindershof, PijnackerBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2026
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een nieuwbouwhuis in een groene omgeving

Aan de rand van Pijnacker verrijst deze nieuwbouwwoning aan de Skimmiatuin 19. Met een woonoppervlak van 138 m² en een energielabel A++++ is dit een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €879.000 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en de energieprestatie. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Pijnacker-Nootdorp.

Tuindershof: rustig en groen

De woning staat in de buurt Tuindershof, een rustige wijk met veel groen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Woon er heerlijk lekker rustig met veel groen elke dag schapen langs me huisje." De buurt telt 620 inwoners, vooral gezinnen en jonge huishoudens.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, op tien minuten lopen. Ook Albert Heijn en PLUS zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Johannesschool, twee straten verder, of naar Kindcentrum Vlinderboom, op tien minuten lopen. De gemeente Pijnacker-Nootdorp biedt een groene woonomgeving met voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder WVK Makelaars Voorburg.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 879.000
Prijs per m²€ 6.370
Woonoppervlakte138m²
Perceeloppervlakte288m²
Bouwjaar2026
EnergielabelA++++
BuurtTuindershof
WijkPijnacker
GemeentePijnacker-Nootdorp

Locatie

Skimmiatuin 19, Pijnacker

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Samanta Woelkens
11-10-2025
Een rustige buurt met veel groen

Woon er heerlijk lekker rustig met veel groen elke dag schapen langs me huisje

Buurt statistieken

Gegevens uit Tuindershof

Inwoners620
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Lidl
Korteweg 4
846m
Albert Heijn
Hoefbladplein 4
1080m
PLUS
Hazelaarplein 1
1213m

Scholen

49 binnen 5 km

Johannesschool
Basisonderwijs · 202 leerlingen
653m
Kindcentrum Vlinderboom
Basisonderwijs · 331 leerlingen
803m
Octant SBO Prinsenhof
Speciaal onderwijs · 157 leerlingen
853m

Veelgestelde vragen

Over Skimmiatuin 19, Pijnacker

Welk energielabel heeft Skimmiatuin 19?

De woning aan Skimmiatuin 19 in Pijnacker heeft energielabel A++++.

Is €879.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €879.000 is aan de hoge kant voor een nieuwbouwwoning van 138 m² in Pijnacker. De woning heeft een zeer zuinig energielabel A++++, wat de stookkosten laag houdt. Of de prijs marktconform is, hangt af van de vergelijkbare woningen in de buurt.

Hoe is de buurt Tuindershof om in te wonen?

Tuindershof is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen vooral gezinnen en jonge huishoudens. Een bewoner noemt het 'heerlijk rustig' met 'elke dag schapen langs me huisje'. De buurt heeft een lage misdaadcijfer (9 misdrijven) en een gemiddelde stedelijkheid.