Woning te koop: Skûtmakkerspôle 8T27, Terkaple
KopenDe Fryske MarrenTerkapleSkûtmakkerspôle 8T27

Skûtmakkerspôle 8T27

Terkaple, De Fryske Marren

€ 210.000
Buurt Terkaple, TerkapleBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een rustig appartement in het groene Terkaple

Dit appartement aan de Skûtmakkerspôle 8T27 in Terkaple is een fijne, rustige plek. Het is gebouwd in 2017 en heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Met 50 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar praktisch ingedeeld. De vraagprijs van €210.000 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Ter vergelijking: bekijk ook andere woningen in De Fryske Marren.

Terkaple: een dorp met karakter

Terkaple is een klein dorp in de gemeente De Fryske Marren, met ongeveer 225 inwoners. Het is een rustige, landelijke omgeving waar veel gezinnen wonen. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer: er werden in een jaar tijd slechts 3 misdrijven geregistreerd. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat. Meer over de omgeving lees je op de pagina over Terkaple.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn of Aldi, beide op ongeveer 5 kilometer afstand. Dat is even rijden, maar in de omgeving zijn er ook kleinere winkels. Voor kinderen is er basisschool Samenlevingsschool Bloei op 3,2 kilometer afstand, en ook de Wumkesskoalle en OBS Westermarskoalle zijn binnen 5 kilometer bereikbaar. Het dorp heeft een restaurant op loopafstand (700 meter). De gemeente De Fryske Marren biedt verder veel recreatiemogelijkheden.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Wonen aan water Makelaars Sneek op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 210.000
Prijs per m²€ 4.200
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte246m²
Bouwjaar2017
EnergielabelC
BuurtTerkaple
WijkTerkaple
GemeenteDe Fryske Marren

Locatie

Skûtmakkerspôle 8T27, Terkaple

Buurt statistieken

Gegevens uit Terkaple

Inwoners225
Mannen53%
Vrouwen44%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Albert Heijn
Midstraat 28 30
4804m
Aldi
Sinnebuorren 10
4957m
Lidl
E A Borgerstraat 1-18
5230m

Scholen

3 binnen 5 km

Samenlevingsschool Bloei
Basisonderwijs · 44 leerlingen
3248m
Wumkesskoalle
Basisonderwijs · 163 leerlingen
4644m
Protestants Christelijke Basisschool It Haskerfjild
Basisonderwijs · 230 leerlingen
4833m

Veelgestelde vragen

Over Skûtmakkerspôle 8T27, Terkaple

Welk energielabel heeft Skûtmakkerspôle 8T27?

De woning aan Skûtmakkerspôle 8T27 in Terkaple heeft energielabel C.

Is €210.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €210.000 is marktconform voor een appartement van 50 m² met bouwjaar 2017 en energielabel C in Terkaple. De woningmarkt in de buurt is stabiel, en er zijn geen recente verkoopcijfers bekend die afwijken. Het is een redelijke prijs voor een woning in deze staat en locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van Terkaple?

Terkaple ligt in een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 9 kilometer afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (95 adressen per km²), wat past bij het rustige karakter. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen moet je een paar kilometer reizen.

Wat voor onderhoud kun je verwachten bij een woning uit 2017?

Een woning uit 2017 is relatief nieuw en heeft doorgaans weinig onderhoud nodig. Het energielabel C geeft aan dat de isolatie redelijk is, maar niet optimaal. Je kunt verwachten dat de basisvoorzieningen zoals cv-ketel en dak nog in goede staat verkeren. Groot onderhoud zoals schilderwerk of vervanging van installaties is op korte termijn niet nodig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 5 kilometer. De dichtstbijzijnde is Samenlevingsschool Bloei op 3,2 km, gevolgd door Wumkesskoalle (4,6 km) en Protestants Christelijke Basisschool It Haskerfjild (4,8 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 6,9 km afstand.

Hoe veilig is de buurt?

Terkaple is een zeer veilige buurt. In een jaar tijd zijn er slechts 3 misdrijven geregistreerd, wat extreem laag is. Het is een rustig dorp waar de meeste inwoners elkaar kennen. De kans op overlast is klein.