Woning te koop: Slufterweg 56, De Cocksdorp

Slufterweg 56

Verspreide huizen in de polders Eierland en Eendracht, Texel

€ 429.500
Buurt Verspreide huizen in de polders Eierland en Eendracht, De CocksdorpBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Dit vrijstaande huis aan de Slufterweg in De Cocksdorp ademt de rust van het Texelse landschap. Met 70 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel E is het een woning met karakter, gebouwd in 1971. De vraagprijs van €429.500 is marktconform voor een woning in Texel.

Buurt

De woning staat in de buurt Verspreide huizen in de polders Eierland en Eendracht, een rustig buitengebied met 625 inwoners. De buurt is dunbevolkt en vooral gericht op gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR op vier kilometer afstand, of bij de Lidl, Jumbo of PLUS iets verderop. De dichtstbijzijnde basisschool is de Lubertischool op 4,7 kilometer, en ook de Openbare Basisschool Durperhonk is op loopafstand. De gemeente Texel biedt een compleet voorzieningenniveau op het eiland.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Texelse Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 429.500
Prijs per m²€ 6.136
Woonoppervlakte70m²
Bouwjaar1971
EnergielabelE
BuurtVerspreide huizen in de polders Eierland en Eendracht
WijkHet Nieuwe Land
GemeenteTexel

Locatie

Slufterweg 56, De Cocksdorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen in de polders Eierland en Eendracht

Inwoners625
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
Roggeslootweg 14
4174m
Lidl
Nikadel 19
4393m
Jumbo
Nikadel 73
4467m

Scholen

2 binnen 5 km

Lubertischool
Basisonderwijs · 56 leerlingen
4740m
Openbare Basisschool Durperhonk
Basisonderwijs · 58 leerlingen
4960m

Veelgestelde vragen

Over Slufterweg 56, De Cocksdorp

Welk energielabel heeft Slufterweg 56?

De woning aan Slufterweg 56 in De Cocksdorp heeft energielabel E.

Is €429.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €429.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 70 m² in dit buitengebied van Texel. De prijs weerspiegelt de rustige ligging en het karakter van de woning, al is het energielabel E een aandachtspunt voor de maandlasten.

Hoe is het energielabel E te verklaren?

Het energielabel E is gemiddeld voor een woning uit 1971. Dit betekent dat de isolatie en installaties niet meer aan de huidige normen voldoen. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger uitvallen dan bij een woning met een beter label.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning, wat blijkt uit de ligging in een buitengebied met verspreide huizen. De woning heeft 70 m² woonoppervlak en is gebouwd in 1971.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 24,1 kilometer afstand. Dit is het station op het vasteland, want Texel is een eiland zonder spoorverbinding. Je bent dus aangewezen op de auto of bus voor reizen per trein.

Zijn er scholen in de buurt?

Binnen vijf kilometer zijn er twee basisscholen: de Lubertischool op 4,7 km en de Openbare Basisschool Durperhonk op 5,0 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar OSG de Hogeberg op 8,3 km.

Hoe is de sfeer in de buurt?

De buurt is dunbevolkt met 625 inwoners en een lage stedelijkheidsgraad. Het is een rustig buitengebied met veel eengezinswoningen (95%) en vooral koopwoningen (81%). De bevolking bestaat uit gezinnen en ouderen.

De Texelse Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.