Woning te koop: Steenbakkersweg 5-236, Erm
KopenCoevordenSleenVerspreide huizen ErmSteenbakkersweg 5-236

Steenbakkersweg 5-236

Verspreide huizen Erm, Coevorden

€ 124.000
Buurt Verspreide huizen Erm, ErmBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Erm

Deze woning aan de Steenbakkersweg 5-236 in Erm is een rustig gelegen appartement met een woonoppervlak van 64 m², gebouwd in 2002. Het energielabel C betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan. Met een vraagprijs van €124.000 is dit een scherp geprijsde optie, zeker in vergelijking met andere woningen in Coevorden.

Buurt Verspreide huizen Erm

De buurt Verspreide huizen Erm is een kleine, rustige gemeenschap met 360 inwoners. Het is een plek waar veel ouderen wonen, maar ook gezinnen vinden er hun thuis. De buurt Verspreide huizen Erm kenmerkt zich door een lage bebouwingsdichtheid en veel groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een veilige buurt met weinig misdrijven.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 3,1 km afstand, of bij de PLUS op 4,9 km. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool De Akker (2,5 km) en CBS De Fontein (2,6 km). De gemeente Coevorden biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1,3 km en een bibliotheek op 3,4 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zwanenburg Makelaardij en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 124.000
Prijs per m²€ 1.938
Woonoppervlakte64m²
Perceeloppervlakte360m²
Bouwjaar2002
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Erm
WijkSleen
GemeenteCoevorden

Locatie

Steenbakkersweg 5-236, Erm

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Erm

Inwoners360
Mannen56%
Vrouwen44%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Albert Heijn
Bannerschultestraat 7
3113m
PLUS
Vaart Zuidzijde 10
4942m
Albert Heijn
Vaart ZZ 50
5184m

Scholen

6 binnen 5 km

Basisschool De Akker
Basisonderwijs · 113 leerlingen
2547m
CBS De Fontein
Basisonderwijs · 76 leerlingen
2553m
Marke-School
Basisonderwijs · 33 leerlingen
3964m

Veelgestelde vragen

Over Steenbakkersweg 5-236, Erm

Welk energielabel heeft Steenbakkersweg 5-236?

De woning aan Steenbakkersweg 5-236 in Erm heeft energielabel C.

Is €124.000 een realistische prijs voor deze woning?

Met een vraagprijs van €124.000 voor een appartement van 64 m² uit 2002 met energielabel C is de prijs marktconform voor de regio. De woning ligt in een rustige buurt met weinig voorzieningen in de directe omgeving, wat de prijs kan drukken. Vergelijkbare woningen in de gemeente Coevorden worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Erm, op 6,1 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel op de grotere wegen. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement met een woonoppervlak van 64 m², gebouwd in 2002. Het energielabel is C, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De woning heeft geen eigen tuin, maar de omgeving biedt veel groen. Het is een koopwoning, niet bedoeld voor verhuur via een corporatie.