Woning te koop: Steynlaan 17A, Zeist
Onder optie
KopenZeistZeist CentrumCarréSteynlaan 17A

Steynlaan 17A

Carré, Zeist

€ 345.750
Buurt Carré, ZeistBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 62m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Appartement in het centrum van Zeist

Dit appartement aan de Steynlaan 17A in Zeist is een mooie kans voor wie in het centrum wil wonen. Met energielabel A is het een zuinige woning, wat prettig is voor de maandlasten. De vraagprijs van €345.750 is scherp geprijsd vergeleken met andere woningen in Zeist.

Buurt Carré

De buurt Carré is een levendig stadsdeel met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een dichte, stedelijke omgeving met veel appartementen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een buurt is met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. De buurt Carré heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6, wat past bij een centrumwijk.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Jumbo, die om de hoek zit op 62 meter. Ook de Hoogvliet op 117 meter en Albert Heijn op 478 meter zijn dichtbij. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals CBS De Hoeksteen op 245 meter en Openbare Jenaplanschool Het Spoor op 335 meter. De gemeente Zeist biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nijland Makelaars Zeist op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 345.750
Prijs per m²€ 5.488
Woonoppervlakte63m²
Perceeloppervlakte8m²
Bouwjaar1900
EnergielabelA
BuurtCarré
WijkZeist Centrum
GemeenteZeist

Locatie

Steynlaan 17A, Zeist

Buurt statistieken

Gegevens uit Carré

Inwoners3.465
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Carré

Woningvoorraad2.151
Gem. WOZ-waarde€ 343.000
Koopwoningen39%
Huurwoningen61%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Jumbo
Korte Steynlaan 2
62m
Hoogvliet
Antonlaan 187
117m
Albert Heijn
Emmaplein 2
478m

Scholen

52 binnen 5 km

CBS De Hoeksteen
Basisonderwijs · 212 leerlingen
245m
Openbare Jenaplanschool Het Spoor
Basisonderwijs · 324 leerlingen
335m
Christelijk Lyceum Zeist voor VWO HAVO MAVO VMBO LWOO
Voortgezet onderwijs · 28 leerlingen
511m

Veelgestelde vragen

Over Steynlaan 17A, Zeist

Welk energielabel heeft Steynlaan 17A?

De woning aan Steynlaan 17A in Zeist heeft energielabel A.

Is €345.750 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €345.750 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€524.875) en ook onder de mediaan (€472.500). Het appartement is met 63 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 124 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar gezien het energielabel A en de centrale ligging is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Carré om in te wonen?

Carré is een stedelijke buurt in het centrum van Zeist, met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Er wonen veel alleenstaanden en ouderen, en de buurt is levendig. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de CBS-data laten zien dat het een gemengde wijk is met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Jumbo op 62 meter, Hoogvliet op 117 meter en Albert Heijn op 478 meter. Ook zijn er basisscholen zoals CBS De Hoeksteen (245 meter) en Openbare Jenaplanschool Het Spoor (335 meter). Het voortgezet onderwijs is op 1 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Dit is gunstig voor de energiekosten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van gebruik. In de buurt heeft 16,7% van de koopwoningen label B en 50% label C, dus label A is bovengemiddeld zuinig.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 3,4 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte busrit.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen is op 500 meter afstand. Dat is ongeveer 5 minuten lopen. Ook zijn er diverse restaurants en een bibliotheek op loopafstand.