Woning te koop: Strandboulevard West 12-05, Harderwijk
Onder optie
KopenHarderwijkBinnenstadBinnenstad NoordStrandboulevard West 12-05

Strandboulevard West 12-05

Binnenstad Noord, Harderwijk

€ 650.000
Buurt Binnenstad Noord, HarderwijkBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 457m²
457m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Aan het water in Harderwijk

Dit appartement aan de Strandboulevard West biedt een unieke woonervaring met uitzicht op het water. Met 457 m² woonoppervlak is er ruimte genoeg voor een royale indeling. Het energielabel A+++ betekent dat je energiekosten laag zijn. De vraagprijs van €650.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Harderwijk.

Binnenstad Noord

De buurt Binnenstad Noord is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een gemengde buurt met zowel jonge als oudere bewoners. De buurt Binnenstad Noord heeft een stedelijk karakter, met een omgevingsadressendichtheid van 1808 adressen per km². Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel brood bij Vomar, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn twee straten verder. Kinderen kunnen naar Christelijke Basisschool de Rank, die naast de deur ligt, of naar Daltonschool De Veste op vijf minuten lopen. De gemeente Harderwijk biedt een fijne mix van stadsleven en natuur.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder LEYGGRAAF Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 650.000
Prijs per m²€ 1.422
Woonoppervlakte457m²
Perceeloppervlakte65m²
Bouwjaar1989
EnergielabelA+++
BuurtBinnenstad Noord
WijkBinnenstad
GemeenteHarderwijk

Locatie

Strandboulevard West 12-05, Harderwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad Noord

Inwoners1.335
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad Noord

Woningvoorraad814
Gem. WOZ-waarde€ 373.000
Koopwoningen46%
Huurwoningen54%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Vomar
Vuldersbrink 64
354m
Albert Heijn
Selhorstweg 2
574m
Dirk
Knardijk West 4a
1011m

Scholen

33 binnen 5 km

Christelijke Basisschool de Rank
Basisonderwijs · 215 leerlingen
124m
Daltonschool De Veste
Basisonderwijs · 143 leerlingen
512m
De Springplank, Christelijke school voor Speciaal
Speciaal onderwijs · 205 leerlingen
660m

Veelgestelde vragen

Over Strandboulevard West 12-05, Harderwijk

Welk energielabel heeft Strandboulevard West 12-05?

De woning aan Strandboulevard West 12-05 in Harderwijk heeft energielabel A+++.

Is €650.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €650.000 is marktconform voor een appartement van 457 m² met energielabel A+++ in Harderwijk. In de buurt Binnenstad Noord zijn recent vier koopwoningen verkocht met een gemiddelde prijs van €772.500, maar die hadden een gemiddelde verkooptijd van 190 dagen. De prijs lijkt redelijk gezien de grootte en het energielabel.

Hoe hoog zijn de energiekosten bij label A+++?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer goed geïsoleerd is en waarschijnlijk een warmtepomp of zonnepanelen heeft. De energiekosten zullen laag zijn, maar exacte bedragen hangen af van je verbruik. Het is een groot voordeel ten opzichte van woningen met een lager label.