Woning te koop: Strandweg 3S6C, Petten

Strandweg 3S6C

Petten-Centrum en Korfwater, Schagen

€ 568.700
Buurt Petten-Centrum en Korfwater, PettenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 750m²
750m² woonoppervlakte
SPAR op 386m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Aan het strand

Deze woning aan de Strandweg in Petten ademt vakantie. Met 750 m² woonoppervlak is het een royale plek. Het bouwjaar 1997 zorgt voor een moderne basis. De vraagprijs van €568.700 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Schagen.

Petten-Centrum en Korfwater

Petten-Centrum en Korfwater is een kleine, rustige buurt met 655 inwoners. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (88%) en koopwoningen (64%). Het is een plek waar ouderen (34% is 65+) en gezinnen samenleven. De buurt Petten-Centrum en Korfwater heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij de SPAR, die om de hoek zit op 386 meter. Basisschool De Springschans is ook op loopafstand (537 meter). Voor een uitgebreider aanbod of voortgezet onderwijs moet je wel de auto pakken. De gemeente Schagen biedt voorzieningen op iets grotere afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Vakantie Makelaar B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 568.700
Prijs per m²€ 758
Woonoppervlakte750m²
Bouwjaar1997
BuurtPetten-Centrum en Korfwater
WijkPetten
GemeenteSchagen

Locatie

Strandweg 3S6C, Petten

Buurt statistieken

Gegevens uit Petten-Centrum en Korfwater

Inwoners655
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Plein 1945 NR 10
386m
SPAR
Belkmerweg 79 A
3111m
SPAR
Westerduinweg 30
3322m

Scholen

3 binnen 5 km

Basisschool De Springschans
Basisonderwijs · 117 leerlingen
537m
Sint Joseph School
Basisonderwijs · 48 leerlingen
3779m
Openbare Basisschool De Brug
Basisonderwijs · 64 leerlingen
4588m

Veelgestelde vragen

Over Strandweg 3S6C, Petten

Is €568.700 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €568.700 voor 750 m² woonoppervlak in Petten is marktconform. Het is een royale woning in een rustige buurt. Vergelijkbaar aanbod in de regio laat zien dat dit prijsniveau past bij de grootte en ligging.

Hoe is het wonen in Petten-Centrum en Korfwater?

Het is een rustige buurt met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. De bevolking is gemengd, met relatief veel ouderen. De stedelijkheidsgraad is laag, wat zorgt voor een dorpse sfeer.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand (386 meter) zit een SPAR. Basisschool De Springschans is ook dichtbij (537 meter). Voor andere supermarkten of voortgezet onderwijs moet je verder reizen.

Wat is de ligging van deze woning?

De woning staat aan de Strandweg in Petten, vlak bij het strand. De buurt is rustig en groen. Het treinstation is op 12,7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto voor openbaar vervoer.